Bilezbozi.cz nejlepším internetovým obchodem

Praha, 8. srpna 2003

V rozsáhlém testu českých internetových obchodů zpracovaném časopisem Chip byl obchod bilezbozi.cz hodnocen jako nejlepší internetový obchod a získal ohodnocení Chip Tip.

Ve velké konkurenci všech hlavních obchodů s elektronikou na českém Internetu obstál v testu nejlépe obchod www.bilezbozi.cz. V průběhu testování, o němž nebyli zástupci jednotlivých obchodů informováni, byly hodnoceny všechny aspekty internetového nakupování, včetně kvality samotného doručení zboží.

Internetový obchod s domácími spotřebiči www.bilezbozi.cz je součástí nákupní galerie Internet Mall.

Společnost Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a postupně rozšiřují repertoár doplňkových služeb.

Nákupní galerii Internet Mall provozuje společnost Internet Mall, a.s., která vznikla v roce 2000 spuštěním prvního specializovaného obchodu www.bilezbozi.cz. V roce 2002 se skupina obchodů rozrostla o www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz a letos přibyl obchod www.mobilka.cz a partnerské obchody www.multimarket.cz a www.kosmas.cz. Obchody Internet Mall nabízí přibližně deset tisíc položek zboží více než 140 značek.