PCExpert.cz dalším přísrůstkem v rodině obchodů Internet Mall

Praha, 12. srpna 2003

Internet Mall doplňuje své portfolio elektro obchodů o sortiment počítačů, notebooků a příslušenství prodávaných na specializovaném obchodě www.pcexpert.cz.

PCExpert.cz nemá ambice konkurovat prodejcům komponentů, kterých je na trhu již dostatek. PCExpert.cz je specializovaný obchod na kompletní sestavy. Právě výběr sestav stolních PC pro kancelářské a domácí užití, notebooků, monitorů a displejů řadí PCExpert mezi místa s nejširším výběrem daného sortimentu v ČR.

„U našich obchodů je pravidlem, že se o zákazníky starají odborníci. PCExpert není žádnou výjimkou. Jeho vedení má na starosti Jiří Chomát, počítačový expert na slovo vzatý“ dodává Ondřej Fryc, ředitel společnosti Internet Mall, a.s. která obchod provozuje.

Společnost Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a postupně rozšiřují repertoár doplňkových služeb.

Nákupní galerii Internet Mall provozuje společnost Internet Mall, a.s., která vznikla v roce 2000 spuštěním prvního specializovaného obchodu www.bilezbozi.cz. V roce 2002 se skupina obchodů rozrostla o www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, letos přibyly obchody www.mobilka.cz a www.pcexpert.cz a partnerské obchody www.multimarket.cz a www.kosmas.cz. Obchody Internet Mall nabízí přibližně deset tisíc položek zboží více než 140 značek.