BartSport otevřel oddělení „obecný sport“

Praha, 18.listopadu 2004

Jeden z nejstarších obchodů českého internetu s vybavením pro sporty a volný čas, BartSport, zásadně rozšířil nabídku.

Tradiční „outdoorový“ obchod BartSport, který je od března 2004 součástí nákupní galerie Internet Mall, zásadně rozšířil nabídku. Navíc k tradičnímu vybavení do přírody a pro horolezectví je nyní možné nakupovat i veškeré další vybavení pro sportovní vyžití, jako je fotbal, hokej, lyžování, ale i stolní tenis nebo fitness.

„Naše prodejna si za šest let svého působení získala svůj okruh příznivců, kteří oceňují naši specializaci na oblast outdooru. To se nezmění ani v budoucnu. Navíc však do našeho týmu specialistů přibyli i nadšenci sportů všeho druhu. Na Bartsportu jsme vytvořili rozdělovník, který návštěvníky k hledaným aktivitám intuitivně povede“ uvedl David Bárta, který obchod v roce 1998 zakládal.

Nabídka sportovního vybavení na www.bartsport.cz nyní obsahuje 179 sportovních značek a přes 3500 položek sortimentu. BartSport provozuje i specializovanou kamennou prodejnu, ve které je možné se osobně poradit s prodavačem nebo si prohlédnout a vyzkoušet kupované zboží. Obchod má své skladové zásoby nejprodávanějšího sortimentu. „Rádi zveme zákazníky k posouzení našich cen i kompetence prodávat sportovní zboží, které je svým charakterem velmi specifické. Někdy, například při chybném výběru horolezeckého lana, přilby nebo cepínu, může jít i o život“ odpověděl David Bárta v reakci na otázku, jak se staví k nabídkám nespecializovaných prodejců.

Společnost Internet Mall

Internetová nákupní galerie Internet Mall sdružuje pod jednou střechou specializované obchody, které vedle vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.

Společnost Internet Mall, a.s. provozuje vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz, www.pneuexpert.cz, www.bartsport.cz, www.sekacky.cz, www.showpark.cz, www.ostrovpokladu.cz, www.hobbyexpert.cz, www.zarizeno.cz a kamenné obchody v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.kosmas.cz a www.muzikant.cz. Obchody Internet Mall nabízejí přes sedmdesát tisíc položek zboží více než dvou set značek.

Tržby společnosti za rok 2003 dosáhly výše 302 milionů Kč bez DPH, resp. 368 mil. Kč s DPH.