Nový obchod na internetu nabízí přes 600 jízdních kol

Praha, 23. března 2005

Na českém internetu se otevírá největší obchod s jízdními koly.

Společnost Internet Mall, a.s., provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, otevřela nový obchod s jízdními koly a veškerým souvisejícím příslušenstvím. V obchodě CykloExpert.cz může zákazník při nákupu využít odborného poradenství, nebo si pořídit jízdní kolo na splátky. Reklamaci, servisní zásah nebo garanční prohlídku zákazník jednoduše vyřídí v provozovně v Praze nebo v síti servisů po celé ČR.

„Nový obchod s tak širokým sortimentem jízdních kol, komponent a příslušenství jsme se rozhodli otevřít, protože na českém internetu nikdo nic podobného neprovozuje. Věříme, že díky množství nabízených značek, odbornému servisnímu zázemí a agresivním cenám získáme spokojené zákazníky,“ říká o novém obchodě Ondřej Fryc, generální ředitel sítě internetových obchodů Internet Mall.

CykloExpert.cz prodává kola a příslušenství více než 30ti značek (například Merida, Ravo, Giant, Schwinn, Mongoose, Apache, Rock Machine, Svorada, Duratec aj.) pro terén i asfalt. Pro ty, co kolo již vlastní a chtějí ho dále vylepšovat obchod nabízí velké množství komponent. Reklamaci, servisní zásah nebo garanční prohlídku může zákazník vyřídit buď v provozovně v Praze nebo v síti servisů po celé ČR. „Kromě šíře skladového sortimentu se právě smluvními servisy, jejichž síť budeme v nejbližší době ještě rozšiřovat, významně odlišujeme od jiných internetových obchodů s cyklistickým vybavením. Velkou výhodou je také možnost nechat si dopravit již smontované kolo vlastní dopravou až domů kamkoli v ČR“, dodává Vojtěch Marek, produktový manažer nového obchodu.

Na internetových stránkách CykloExpert.cz se zákazníci také dozví mnoho zajímavého z oboru; o nových technologiích, obuvi, výživě, bezpečnosti nebo údržbě jízdních kol. „Do budoucna navíc připravujeme specialitu - konfigurátor jízdních kol, kdy si zákazník bude moci jednoduše sestavit svoje kolo přesně podle vlastních požadavků,“ nastiňuje Vojtěch Marek další strategii rozvoje.

Koupit jízdní kolo prostřednictvím CykloExpert.cz lze samozřejmě hotově nebo na splátky a to i bez nutnosti návštěvy kamenné provozovny. Obchod CykloExpert.cz totiž využívá systém komfortní dopravy společnosti Internet Mall, v rámci které je možné doručit objednané zboží na vybrané místo v určeném čase po celé ČR a zajistit pro zákazníky mimo jiné i tzv. „Splátkový prodej na dálku“.

Společnost Internet Mall

Expertní internetová nákupní galerie Internet Mall sdružuje pod jednou střechou specializované obchody, nabízející zákazníkům i kompletní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. Seznam všech obchodů najdete na www.mall.cz. V tuto chvíli obsahuje sortiment obchodů Internet Mall 120 000 různého zboží 463 značek. Internet Mall provozuje čtyři značkové prodejny (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice). Více informací o společnosti Internet Mall získáte na adrese press.mall.cz.

Obchod BileZbozi.cz společnosti Internet Mall je držitelem titulu Multiservis Obchodník roku 2004 v kategorii internetových obchodů.