Černá technika z MALL.cz: Vše pro sportovní fanoušky, fotografy nebo „telefonisty“

Praha, 11. únor 2010

Internetová nákupní galerie MALL.cz je specialistou hned v několika segmentech. Fanoušci všeho nového v oblasti hi-tech sem rádi chodí do sekcí věnovaných elektronice, fototechnice a samozřejmě také počítačům a mobilům. Co zákazníky momentálně zajímá nejvíce?

„Díky zimní olympiádě se tradičně, jako u všech velkých sportovních událostí, zvyšuje zájem o televize či set top boxy, protože zákazníci chtějí sledovat přenosy komfortně,“ vysvětluje Marek Liška, generální ředitel MALL.cz. Populární jsou také chytré mobilní telefony a kompaktní fotoaparáty. Které typy produktů to například jsou?

LCD televize LG s LED podsvícením

Sledujte zimní olympiádu v těch nejlepších barvách! Televize využívající LED podsvícení jsou novinkou, v jejímž znamení bude celý letošní rok. U zákazníků jsou oblíbené hned z několika důvodů.

Funkce Intelligent Sensor II může ušetřit až 62 % spotřeby energie – nastavuje podsvícení v závislosti na světle. Díky LED technologii podsvícení jsou televize velmi tenké, což je i případ TV značky LG, jejíž tloušťka je pouhých 2,9 cm. Subtilní dojem dotváří také bezrámový design.

Další výhodou LED technologie je – stručně řečeno – věrnější obraz. Plocha obrazovky je rovnoměrněji podsvícená a nabízí širší barevné spektrum, televize je energeticky úspornější (vše ve srovnání s klasickým CCFL podsvícením).

Televize LG 42SL9500 s úhlopříčkou 107 cm se dále chlubí integrovanou funkcí Bluetooth, 4 HDMI vstupy, USB vstupem s podporou multimediálních souborů (audio-video-foto), 100Hz technologií obrazu a možností detailního nastavení obrazu.

Cena na MALL.cz: 25 999 Kč + fotorámeček zdarma

Set-top box Evolve s nahráváním

Pokud si rádi nahráváte oblíbené pořady nebo chcete jako správný sportovní fanoušek zhlédnout všechny důležité přenosy, ale ne vždy vám to práce umožní, pořiďte si set-top box s možností nahrávání. Dvoutunerový set-top box Evolve DT- 601 má v sobě integrovaný pevný 160GB disk a umožňuje dokonce i nahrávání jiného programu, než je právě sledován.

Cena na MALL.cz: 2 319 Kč

Mobilní telefon Samsung i5700 Galaxy

Operační systém Android od společnosti Google je zárukou, že telefon jím vybavený se může pochlubit vysokou inteligencí. To platí i pro první telefon s Androidem od Samsungu. Ten kromě klasických mobilních funkcí a focení ve vysokém rozlišení zvládá také GPS navigaci či příjem WiFi signálu. O rychlost telefonu se stará 800MHz procesor, o jasný obraz pak kvalitní 3,2 palcový displej.

Cena na MALL.cz: 7 199 Kč

Kompaktní fotoaparát Olympus FE-4030

A jako poslední tip z MALL.cz něco stylového – extra tenký kompaktní fotoaparát od Olympusu. Ten potěší možností výběru z několika jasných barev včetně „plameňákově růžové“, ale abychom nebyli jen povrchní – tenhle fotoaparát umí vyrobit opravdu pěkné snímky. A to například díky 14Mpix rozlišení, stabilizátoru obrazu nebo širokoúhlému 4x optickému zoomu. Na SD paměťovou kartu je kromě fotografií možné zaznamenat i videosekvence včetně zvuku.

Cena na MALL.cz: 3 999 Kč