PR:CZ_2019-09-SG-HouseGarden


Spotřebiče, které toho umí víc, než čekáte

Praha, 23. srpna 2010

Vysavač, který umí zlikvidovat roztoče, nebo dokonce vyluxuje, aniž byste museli hnout prstem. Espressovač, který za vás našlehá mléko. Žehlička na vlasy, která vlasy nejen zanechá perfektně hladké, ale také vyživené vitamíny. Je prostě příjemné, když spotřebič umí něco víc, než očekáváte. Řadu takových nabízí internetová nákupní galerie MALL.CZ.

Antibakteriální vysavač Raycop 1500

Vysávač Raycop 1500

Speciální vysavače pro alergické domácnosti nejsou žádnou novinkou. Ovšem Raycop 1500 je kromě bakterií a dalších choroboplodných zárodků specialistou také na roztoče. Dokonce byl schválen Britskou nadací pro alergie.

Raycop 1500 disponuje 3 čisticími funkcemi. Vibrační destičkou, jež uvolní miliony roztočů, kteří jsou hákovitě zakleslí v matracích, polštářích a čalouněném nábytku. Dále unikátní UV-C sterilizační lampou, která zlikviduje 99,9 % bakterií, roztočů a dalších choroboplodných zárodků. A nakonec sáním s 2stupňovou mikro-alergickou filtrací, díky kterému vysavač odstraní bakterie i roztoče a jejich výkaly z matrací polštářů, peřin a čalouněného nábytku. Vysávat lze dle potřeby s použitím vibrační destičky, nebo bez ní.

Cena na MALL.CZ: 4 999 Kč, UV-C lampa: 990 Kč, mikro-alergický filtr: 490 Kč

Robotický vysavač Samsung S 8855

Vysávač Samsung S 8855

Zaujaly vás robotické vysavače, které dokážou uklidit byt, aniž byste se museli namáhat? Možná se vám bude líbit Samsung S 8855 s řadou chytrých funkcí navíc. Vysavač je vybaven zabudovanou kamerou, která pomocí systému Visionary Mapping™ vytvoří mapu vašeho bytu a navrhne si nejlepší možnou trasu pro vysávání. Cennosti jsou na této trase chráněny díky chytrým bezpečnostním čidlům a také pomocí zařízení Virtual Guard™, což je neviditelná zábrana, kterou můžete aktivovat podle potřeby. Vysavač je dokonce tak inteligentní, že kdyby se musel vrátit do nabíjecí stanice, bude po krátkém nabíjení pokračovat z místa, kde skončil. Zvládne zvířecí chlupy, vlákna a další nečistoty. Zachytí až 0,6 l prachu, přičemž pomocí omyvatelného filtru HEPA odfiltruje jemné částečky, které mohou vyvolávat příznaky alergie a astmatu.

Cena na MALL.CZ: 12 990 Kč

Žehlička na vlasy Remington S 9950

Žehlička na vlasy Remington S 9950

Revoluční žehlička na vlasy Shine Therapy S 9950 přináší keramickou žehlicí plochu budoucí generace. Jak jinak ji nazvat, když během žehlení vlasů do nich dokáže teplem uvolňovat vitamínovou emulzi? Nová technologie uvolňuje do vlasů molekulární množství kondicionéru a vlasy tak zjemňuje a zanechává je krásně lesklé. To platí po celou dobu životnosti žehličky, na kterou je poskytována nadstandardní 5letá záruka.

Cena na MALL.CZ: 1 170 Kč

Espresso Melitta Caffeo Lattea

Espresso Melitta Caffeo Lattea

Kávu si bez mléka neumíte nebo nechcete představit? Espressovač Caffeo Lattea je pro vás ideální kamarád! Cappuccino nebo Latte Macchiato s ním pomocí sušeného mléka Lattea Milk2shower připravíte raz dva. Jeden sáček stačí k tomu, abyste získali lahodnou a hutnou pěnu. Potěší i stylový design a možnost výběru ze čtyř barev – chilli, stříbrné, stříbrno-černé a fialové.

Cena na MALL.CZ: 12 690 Kč