PR:CZ_ 2019-10-BO-XMASDECO


Tipy pro dovolenou: Nezbytné drobnosti na cesty

Praha, 19. května 2011

Jak na cestách zkrotit šňůry, hladce proplout letištním odbavením, nemít strach o cennosti v kufrech a elegantně zabalit kosmetiku? Pro cestovatele existuje nespočet vychytávek a před začátkem dovolených se mohou hodit i těm, kteří jinak kufry nechávají po celý rok v klidu odpočívat.

Zvažte to

cestovní ruční váha Salter

Díky ruční váze Salter elegantně předejdete stresům na letišti. Vešli jsme se do požadovaného váhového limitu? Nevešli? Budou po nás chtít peníze navíc? Váha na zavadla s LCD displejem se jednoduše používá, je odolná a můžete ji lehce zabalit s sebou, abyste na zpáteční cestě měli jistotu, že nákupy místních dobrot nebyly přes míru. Místo totiž nezabere skoro žádné a zváží zavazadla do 40 kg.

Cena: 490 Kč

Šnůry sem

tiskova

To máme: Nabíječka k mobilu, notebooku, fotoaparátu, mp3 přehrávači, USB kabel na přehrávání fotek do notebooku… A dost! Díky pouzdru značky Built všechny šňůry hravě zkrotíte do jednoho úhledného balíčku, který v zavazadlech nezabere zbytečně hodně místa. Pouzdro navíc kabely ochrání.

Cena: 559 Kč

Toaletní nezbytnosti

toaletní taška Crumpler

I vaše toaletní potřeby si zaslouží stylový obal. Praktická toaletní taštička Crumpler je vyrobená z pevné tkaniny s vodotěsnou Ripstop podšívkou. Potěší široký přístup na zip, dvě vnitřní elastické síťované kapsy a poutko na zavěšení. Ideální pro drobné toaletní potřeby, hřebeny, zubní kartáčky, cestovní krémy, líčidla a další nezbytnosti.

Cena: 549 Kč

Ať vás nevykradou

bezpečnostní zámek Victorinox

Maličkost, bez které to nejde. Ochraňte obsah svých zavazadel díky zámku od legendární švýcarské značky Victorinox. Kód si můžete nastavit individuálně a délka zámku je dostatečná pro pohodlné uzamčení kufrů.

Cena: 549 Kč