Káva stiskem jednoho tlačítka

Praha, 14. července 2011

Švýcarská kvalita, tradice od roku 1931 a propracovaný design. To jsou jen některé z argumentů, které hovoří ve prospěch švýcarské značky Jura. Ta na svoje plně automatické espresso mašiny poskytuje 3letou záruku a to rozhodně není jejich hlavní výhoda.

Plně automatický espresso kávovar má řadu předností, z nichž ta hlavní by se dala shrnout jako “káva na jedno stisknutí”. Přístroj se totiž díky integrovanému mlýnku postará o všechnu práci, která vede k výborné kávě z čerstvě namletých zrnek. Ta si navíc můžete vybrat podle svého vkusu – jakákoliv káva na světě vám chutná, takovou můžete použít.

S kávovary Jura si jedním stisknutím tlačítka připravíte nejen espresso, ale i čaj nebo mléčné nápoje od espressa odvozené jako například cappuccino nebo latte macchiato. Přístroje jsou navíc díky speciálním funkcím nenáročné na údržbu a šetrné k životnímu prostředí.

Jura ENA 5

Jura ENA 5 Coffee Cherry Red

Nejtenčí automatický kávovar s mlýnkem na světě se vejde i do malé kuchyně – jeho šířka je pouhých 23,8 cm. Model ENA 5 je k dostání v klasickém černém provedení a navíc v různých veselých odstínech – například v červené, světle modré a zelené. Vychytávkou je funkce, díky které je přístroj při vypnutí odpojen od elektrické sítě, takže můžete ušetřit až 40 % spotřeby energie proti běžnému provozu. Extrémně tichý nerezový mlýnek na kávu umožňuje nastavení 5 stupňů hrubosti mletí.

Cena na MALL.CZ: 18 500 Kč

Jura IMPRESSA C9 One Touch

Jura IMPRESSA C9 One Touch

Automatické espresso Jura IMPRESSA C9 One Touch je vlajkovou lodí mezi přístroji Jura pro domácnosti. Jedním stiskem tlačítka připraví nejen krémovou espresso kávu, ale i lahodné cappuccino. Mlýnek disponuje 6 stupni hrubosti mletí kávy. Švýcarská výroba je garancí kvality, přesnosti a dlouhodobé funkčnosti

Cena na MALL.CZ: 33 999 Kč