Přitopte si levně!

Praha, 21. září 2011

Jsou situace, kdy standardní topení nestačí. Buď je venku zima a sychravo nebo klasické topení vůbec není k dispozici, což bývá častá situace třeba ve starších koupelnách. A někdy se prostě hodí si zahřát nohy u knížky či televize.

Situací, kdy se hodí přidavné topidlo, je zkrátka hodně. A není to žádný luxus, moderní topidla se dají pořídit už za pár set korun.

Halogenové topidlo Tristar KA-5009

Halogenové topidlo Tristar KA-5009

Halogenové topidlo o výkonu 400 / 800 W a se dvěma topnými tělesy si můžete pořídit už za necelých tři sta korun. Napájí se z elektrické sítě a má vestavěnou ochranu proti přehřátí, která v případě vysoké teploty zařízení vypne.

Topidlo Tristar vás tak zahřeje v každé situaci, navíc s nízkými nároky na energii.

Cena na MALL.CZ: 299 Kč

Další halogenová topidla

Koupelnový ohřívač Tristar KA-5010

Koupelnový ohřívač Tristar KA-5010

Koupelnový ohřívač Tristar je odolný proti stříkající vodě, a tím vhodný pro vlhké prostory. Ohřívač má 2 rychlosti topení a pomocí držáku ho lze umístit na zeď. Úhel záření si můžete nastavit. Výkon 1 200 W.

Cena na MALL.CZ: 799 Kč

Další další infrazářiče

Olejový radiátor Tristar KA-5111

Olejový radiátor Tristar KA-5111

11žebrový olejový radiátor s termostatem nabízí možnost nastavení třech teplotních stupňů. Při dosažení zvolené teploty se topidlo automaticky vypne. Radiátor je vhodný používat v pokojích o rozloze do 30 m2. Výkon 2 000 W. Se čtyřmi kolečky pro snadný přesun.

Cena na MALL.CZ: 1 590 Kč

Další olejové radiátory