Jeffrey Finch se stal novým finančním ředitelem v Netretail Holding, B. V.

Praha, 8. prosince 2011

Netretail Holding, B. V., mateřská společnost internetové nákupní galerie MALL.CZ, má nového finančního ředitele. Stal se jím Američan Jeffrey Finch.

Před svým příchodem do Netretail Holding pracoval Jeffrey Finch 14 let ve společnosti Black & Decker, která je největším světovým výrobcem elektrického nářadí a příslušenství. Zde Jeffrey působil v oblasti financí a controllingu, naposledy jako finanční ředitel společnosti pro oblast Evropy, Afriky a Blízkého a Středního Východu.

„Jeff je skvělý finanční manažer a skvělý člověk. Jsme nadšeni z jeho zkušeností i schopností exekuce,” říká Ondřej Fryc, generální ředitel společnosti Netretail Holding, B. V.

„Jsem opravdu rád, že jsem se mohl stát součástí týmu Netratail Holdingu. Mým úkolem bude pečovat o finanční sílu společnosti a samozřejmě jí také pomoci k dalšímu růstu,” komentuje svoji novou pozici Jeffrey Finch.

Jeffrey Finch nahradí v pozici holdingového finančního ředitele Jiřího Straškrábu, který ve společnosti končí ze zdravotních důvodů.

Jeff je ženatý a má dvě děti, s rodinou žije v Praze. Mezi jeho koníčky patří golf, turistika, cyklistika, běh a plavání.