Elegantní nebo pestrobarevná filtrace vody?

Praha, 12. dubna 2012

Filtrační konvice jsou elegantním řešením, pokud vám voda z domácího kohoutku nechutná, ale současně nechcete kupovat balené vody – ať už vás k tomu vedou finanční důvody, starost o životní prostředí nebo se zkrátka s těžkými balíky neradi taháte.

„Filtrační konvice se prodávají dlouhodobě velmi dobře, patří k základní výbavě mnoha českých domácností i kanceláří. S příchodem léta a větším důrazem na pitný režim se poptávka po nich každý rok násobně zvedá,” říká Kateřina Marková z MALL.CZ.

Novinkou v nabídce internetového obchodu jsou pro letošní sezonu filtrační konvice od italské značky Laica. Ke stylovému designu se v případě výrobků této značky přidávají ještě speciální filtrační patrony Bi-Flux s 5stupňovou filtrací. Ta je až o 30 % účinnější než u klasických filtrů, filtry mají životnost 30 dnů/150 litrů vyčistěné vody.

Vyberte si barvu: Laica Stream Line 3000

Laica Stream Line 3000

Díky speciální edici konvic Laica si můžete vybrat, která z pestrých barev vás bude provázet celým dnem. Vybírat je možné z pěti barevných provedení, v balení jsou navíc i dvě skleničky sladěné s konvicí. Potěší i elektronický ukazatel životnosti filtru a jednoduché plnění pomocí víčka Flow and Go. Objem přefiltrované vody: 1,25 litru.

Cena na MALL.CZ: 799 Kč

Elegantní filtrace: Laica Top Table Line 7000

Laica Top Table Line 7000

Filtrační konvice řady Top Table Line 7000 jsou opravdovými elegány, skvěle se budou hodit dokonce i na slavnostní tabuli. Konvice disponují vyjímatelným a elektronickým indikátorem kapacity filtru, plní se snadno díky víčku Flow and Go. Objem přefiltrované vody: 1,4 litru. Vyrobeno v Itálii.

Cena na MALL.CZ: 999 Kč