Díky vakuovým svářečkám uchováte jídlo déle čerstvé: v mrazáku, ledničce i spíži

Praha, 17. května 2012

Mrazák považuje řada lidí za jeden z nejlepších vynálezů. Není potřeba vysvětlovat proč. Možnost zamrazit všemožné dobroty, třeba letní ovocné přebytky, nebo úleva, že vařit není třeba, protože v mrazáku máme schované jídlo z minulého týdne, mluví samy za sebe. Otázkou je spíš, jak jídlo zamrazit co nejšetrněji, aby se na něm mráz co nejméně podepsal.

Jedním z chytrých řešení jsou vakuové svářečky. Ty z igelitového pytlíku, ve kterém potraviny skladujeme, odsají veškerý vzduch a současně igelit bezpečné zataví. Mráz pak nemá šanci jídlo spálit či jinak poškodit. Vakuové balení je navíc možné využít i pro potraviny, které není potřeba zmrazit, ale chcete, aby vydržely déle čerstvé ve spíži nebo ledničce.

Vakuová svářečka Bionaire FoodSaver V2240

Bionaire FoodSaver V2240

Luxusní výkonná svářečka je určena k dlouhodobému uskladnění potravin v mrazácích a chladničkách. Používá odolné profesionální drážkované fólie, které mohou být mraženy, vařeny a lze je bezpečně použít i v mikrovlnné troubě. Drážkování na folii pomáhá vytvořit vzduchotěsný spoj – spoj má větší trvanlivost než standardní sáčky se zipem či sáčky svačinové. Sáčky lze použít opakovaně.

Cena na MALL.CZ: 3 709 Kč

Vakuová svářečka Bionaire FoodSaver FSFRSH0050

Bionaire FoodSaver FSFRSH0050

Ruční akumulátorová vakuovačka je určena k uskladnění potravin v mrazácích a chladničkách. Sáček jednoduše uzavřete přejetím prstu po zip uzávěru a přes zabudovaný ventilek snadno vysajete ze sáčku vzduch. Sáčky lze použít opakovaně.

Cena na MALL.CZ: 1 089 Kč

Marinátor Bionaire FoodSaver

Marinátor Bionaire FoodSaver

Díky marinátoru FoodSaver můžete marinovat maso a zeleninu za zlomek obvyklého času. To, co obvykle marinujete hodiny, je hotovo v několika minutách, protože podtlak v marinátoru otevře póry jídla a jídlo tak absorbuje marinádu mnohem rychleji. Marinátor lze použít pouze s vakuovacími svářečkami Bionaire Foodsaver.

Cena na MALL.CZ: 659 Kč

Sada dóz pro vakuové skladování Bionaire

Sada dóz

Dózy jsou vhodné pro skladování kávy, sušenek, mouky, rýže, oříšků, cereálií, polévek a omáček. Díky vakuu uchovají potraviny čerstvé až 5 krát délší dobu.

Obsah balení: 3 dózy (objem 0,7 l, 1,4 l, 2,4 l)

Cena na MALL.CZ: 649 Kč