Designová. Odolná. Skladná. Flux.

Praha, 3. října 2012

Designérům židlí Flux se povedl obdivuhodný kousek. Navrhli totiž z plastu překvapivě odolný kus nábytku, který je navíc nadčasově krásný a během minuty ho můžete složit do placaté obálky.

Začalo to výběrem materiálu. Ten musel být dostatečně pružný, aby bylo možné židle Flux kdykoliv složit, a současně odolný, aby odolal těžkým váhám, dětskému řádění či rozmarům počasí. Náročné výběrové řízení vyhrál speciální plast, který se osvědčil na sportovních stadionech, konkrétně na sedačkách, které musí odolat chuligánům. Díky tomu židle Flux unesou až 140 kg, jsou bezpečné i pro děti a nemusíte se bát je vystrčit na déšť.

Pak přišel na řadu vzhled. Ačkoliv židle Flux zaujmou jednoduchými tvary, při bližším pohledu zjistíte, že nábytek je promyšlený do posledního centimetru. Žádné ostré hrany nebo spáry. Židle jsou navíc k dostání v řadě barevných variant. Od klasické bílé a černé přes veselou žlutou a oranžovou až po elegantní odstíny šedé nebo modré.

A protože krása není vše, jsou židle Flux také praktické. Kdykoliv je možné je složit do úplně placaté obálky. Hodí se tak do všech prostor, kde není místa nazbyt. Prostě je rozložíte jen tehdy, kdy jsou opravdu potřeba, nebo je naopak uklidíte kdykoliv, kdy v bytě potřebujete více prostoru.
Takhle skládání židle vypadá na videu.

Cena na MALL.CZ: od 2475 Kč

Židle Flux Židle Flux Židle Flux