Netretail Holding (MALL.CZ) má dvě nové členky managementu

Praha, 8. dubna 2013

Netretail Holding, mateřská společnost MALL.CZ, získal dvě nové posily do svého managementu. Na pozici šéfky lidských zdrojů nastoupila Taťána Panýrová, za finance bude ve společnosti nově zodpovídat Zdena Šimánková.

Taťána Panýrová nastupuje do Netretail Holdingu na novou pozici personální ředitelky. Zodpovědná bude za nastavení a realizaci jednotné HR strategie a kultivaci firemní kultury ve všech pěti zemích, kde společnost působí.

„Už léta jsem zákazníkem MALL.CZ a z práce pro Netretail Holding jsem nadšená. Prvních 14 dnů jsem prodávala v pobočce na Dělnické a v naprostém utajení jsem si vyzkoušela, jak MALL zákazníci vnímají a jak proklientsky jsou zaměřeni ti, kdo jsou tváří firmy. Za svůj prvořadý úkol považuji vytvořit ve společnosti takové podmínky a takovou firemní kulturu, aby členové týmu chodili do práce rádi, byli hrdí na svého zaměstnavatele a značku a se stejným zaujetím jako doposud přispívali k rozvoji firmy,” komentuje novou pozici.

Táňa Panýrová započala svou profesní kariéru v telekomunikacích, byla součástí privatizačního týmu v Komerční bance, 4 roky pracovala na pozici personální šéfky skupiny PPF. Posledních 6 let před příchodem do Netretail Holdingu působila jako HR konzultantka pro několik českých i nadnárodních firem, v PPF měla na starosti speciální projekty.

Zdena Šimánková nastupuje do Netretail Holdinguna pozici finanční ředitelky (CFO). Do společnosti přichází z Electro Worldu, kde působila od doby založení firmy v roce 2002 jako její CFO a později i jako jednatelka. Předtím byla 7 let finanční kontrolerkou a posléze finanční ředitelkou v TV Nova.

„V nové pozici chci zúročit své bohaté zkušenosti v oblasti maloobchodu, znalost trhu a regionálního řízení. Mým úkolem bude konsolidovat finance v rámci holdingu, napomoci organickému růstu společnosti na jednotlivých trzích a současně podpořit finanční sílu a flexibilitu pro další růst NRH v rámci evropského regionu,” říká.

„Nemohli jsme si přát lepší posily, než jsou Zdenka a Táňa, obě excelentní profesionálky,” komentuje nové posily v týmu Netretail Holding jeho ředitel Ondřej Fryc a dodává: „A úplně nejvíc na obou oceňuji, že to nejsou ani trochu korporátní typy.:)”