MALL.CZ zavádí dopravu zdarma na vše

Praha, 5. června 2013

Zákazníci MALL.CZ mají od soboty 1. června možnost objednávat s dopravou zdarma. Toto nové bezplatné doručení není nijak časově omezené, jedná se tedy o trvalou změnu v ceníku dopravy.

Pokud si zákazník objedná na MALL.CZ za více než 1 000 Kč, má od soboty nově dopravu zcela zdarma. Doba expedice činí 2-4 pracovní dny od objednání zboží. Zákazník tak může při nákupu ušetřit až 399 Kč dopravného.

Pokud zákazník preferuje expresní doručení objednávky, má i tuto možnost. Doručení s rychlou expedicí do druhého pracovního dne je zpoplatněno sazbami, které na MALL.CZ platily do 31. května. Ty platí i pro objednávky do 1 000 Kč.

„Doprava zdarma při nákupu nad určitou částkou je benefit, po kterém naši zákazníci volali už dlouho, a my stejně tak dlouho zvažovali, jakým způsobem ho uvést do praxe. Minimální hodnotu objednávky jsme chtěli nastavit nízko, částka 1 000 Kč je hluboko pod průměrnou hodnotou objednávky v našem obchodě,” vysvětluje úvahy, které vedly k zavedení novinky, Marek Liška, generální ředitel MALL.CZ.

Způsoby a ceny doručení platné od 1. června 2013