CZ 2019-03-SG-AppliancesOnStrike


Tým MALL.CZ pomohl postiženým záplavami částkou 1 040 122 Kč

Praha, 11. června 2013

Internetový obchod MALL.CZ vyhlásil minulý týden mezi zaměstnanci sbírku na pomoc postiženým povodněmi. Výzva zafungovala – celkem se vybralo více než 1 milion Kč. Peníze byly včera zaslány na konto Člověka v tísni.

Sbírka byla v MALL.CZ vyhlášena minulou středu s prosbou o co nejrychlejší pomoc. „Jsem velmi hrdý na celý tým. Díky jeho ochotě pomáhat jsme mohli Člověku v tísni přispět na pomoc postiženým povodněmi, kterou s velkým nasazením a profesionalitou organizuje,” řekl k zaměstnanecké sbírce zakladatel MALL.CZ Ondřej Fryc.

„Dar od týmu MALL.CZ nám významně pomůže v povodňové pomoci, která je v současné době v plném proudu. Vážíme si každého příspěvku a bude jen a jen dobře, když bude tato sbírka inspirací pro další velké firmy,” řekl Šimon Pánek, ředitel Člověka v tísni.

„Zatím jde o největší dar ze zaměstnanecké sbírky, který jsme dostali. Jeho výše nás opravdu překvapila. Budeme se snažit využít peníze tam, kde v tom vidíme největší smysl. V pomoci konkrétním rodinám,” řekl vedoucí fundraisingového týmu Člověka v tísni Tomáš Vyhnálek.

V současnosti se Člověk v tísni soustředí na dodávky okamžité materiální pomoci na základě konkrétních potřeb vyplavených obcí. V další fázi bude v zaplavených regionech pomáhat nejvíce postiženým rodinám.