CZ 2019-03-MJ-SpringSeason


Řadu chutných dobrot si snadno vyrobíte doma

Praha, 22. října 2013

Sehnat v běžných obchodech potraviny bez různých zbytečně přidaných látek je často problém. Řešením může být, vedle důkladného čtení etiket, také domácí připrava jídla. Že je to časově náročné? S kuchyňskými pomocníky řady Fitklub z MALL.CZ zvládnete domácí přípravu zdravých dobrot snadno a bez zbytečné ztráty času. A budete mít 100% kontrolu nad tím, co jíte.

Stolní mixér Concept SM 3350 Smoothie Shake and Go

Tento stolní mixér oceníte při sportu nebo na cestách. Pouhým stiskem tlačítka si vyrobíte nejrůznější druhy koktejlů, smoothies a „šejků”. Pak stačí už jen odšroubovat praktickou nádobu s pítkem a vyrazit ven. Díky integrovanému výklopnému brčku je konzumace pohodlná i během chůze, sportu nebo při cestování autem. Bonus je, že mixér umí drtit i led, takže si můžete vyrobit domácí ledovou tříšť nebo ledovou kávu.

Cena na MALL.CZ: 699 Kč

Sušička Concept SO 1050

Urodilo se vám v létě tolik, že jste nestihli všechno spotřebovat? Jedním ze způsobů, jak si zdravě uchovat kus léta i přes zimní měsíce, je sušení. V elektrické sušičce Concept SO 1050 můžete sušit ovoce, houby, zeleninu, těstoviny, květiny nebo třeba bylinky na domácí čaj. Ze sušených pomerančů a mandarinek si zase vytvoříte krásné vánoční dekorace. Součástí sušičky je také jogurtovač a 12 sklenek na domácí jogurt.

Cena na MALL.CZ: 2 499 Kč

Odšťavňovač Concept LO 7040

Máte pocit, že po odšťavování ovoce a zeleniny zbyde jen hodně odpadu? Dvoufázový odšťavňovač Concept LO 7040 to umí lépe. V první fázi plody rozdrtí a ve druhé je důkladně prolisuje. Vy tak získáte až o 50 % více šťávy za kratší dobu oproti běžným odšťavňovačům. Díky nízkým otáčkám se navíc lisovaná směs méně zahřívá, takže si zachová více vitamínů a minerálů.

Cena na MALL.CZ: 4 999 Kč

Mlýnek Concept MM 4230

Máte rádi jitrnice a jelítka? Čas zabijaček se blíží a vy si je můžete vyrobit v pohodlí vlastní kuchyně. Profesionální elektrický mlýnek Concept MM 420 vám pomůže nejen při plnění párků a jitrnic, ale i mletí masa, strouhání zeleniny a pečiva, při přípravě ovocných a zeleninových pyré a přesnídávek, odšťavování a také při výrobě cukroví.

Cena na MALL.CZ: 5 999 Kč