PR:CZ_2020-02-BO-CNCNOTEBOOKY


Povánoční výprodej na MALL.CZ odstartoval

Praha, 25. prosince 2013

Dnes o půlnoci odstartoval na MALL.CZ velký povánoční výprodej se slevami až 80 %. Letos je zajímavý také kvůli listopadové intervenci ČNB a následnému oslabení koruny. Výprodej totiž zákazníkům nabízí poslední možnost nakoupit zboží za „předintervenční” nebo dokonce ještě nižší ceny.

V rámci velkého povánočního výprodeje nabídne MALL.CZ tisíce položek se slevou až 80 %. Část z nich bude zboží nakoupené za ceny ještě před intervencí. „Po novém roce bohužel kvůli slabé koruně zdraží většina sortimentu, a to zhruba o 5 až 7 procent. Výprodej tak nabízí zajímavou příležitost k výhodným nákupům,” říká Tomáš Jeřábek, obchodní ředitel MALL.CZ.

Výprodej, který odstartoval dnes o půlnoci, bude trvat do konce ledna, zboží v akci bude po celou dobu doplňováno. Akční ceny se budou týkat zboží napříč celým sortimentem MALL.CZ, bude se jednat o tisíce položek.

„Ačkoliv letos část zákazníků posunula svoje nákupy kvůli hrozbě zdražování už na listopad, očekáváme, že výprodeje budou minimálně tak úspěšné jako v minulém roce. Řada zákazníků dostane k Vánocům peníze a silným lákadlem budou výhodné ceny před novoročním zdražením,” dodává Tomáš Jeřábek.