Jak nejlépe začít den? Královsky se nasnídejte!

Praha, 26. března 2014

Znáte to rčení „snídej jako král, obědvej jako princ a večeř jako chuďas”? Odborníci ze všech možných oblastí se shodují, že snídaně je základ dne a rozhodně bychom ji neměli vynechávat. Pořád si na pravidelné snídání nemůžete zvyknout? Pořiďte si takové kuchyňské pomocníky, s nimiž zapomenete na výmluvy o ranním nestíhání, a snídaně se pro vás stane nejoblíbenějším jídlem dne.

Čerstvý pomerančový džus je ideální vitaminová vzpruha do nového dne. A nejenom pomerančový. Nerezový lis na citrusy Steba ZP 1 má dva druhy odšťavňovačích kuželů pro různé druhy citrusů. Díly po použití jednoduše umyjete v myčce, takže v podstatě žádná práce navíc.

Cena na MALL.CZ:   946 Kč

Domácí vafle – na povrchu křupavé a uvnitř nadýchané, takové si můžete udělat snadno doma. Nerezový vaflovač Graef WA 80 má šest pečicích úrovní a nepřilnavé desky ve tvaru srdce. Už si představujete tu romantickou snídani do postele?

Cena na MALL.CZ:  2 590 Kč

Slaďte si topinkovač s konvicí a nebudete mít chuť ho schovávat do skříně. Rychlovarná konvice Morphy Richards v moderním designu s modrým retro nástřikem oživí vaši kuchyni. Ale hlavně, díky vysokému příkonu probíhá ohřev vody velmi rychle, takže zbyde víc času užít si samotnou kávu nebo čaj. Objem nádoby je 1,5 l.

Cena na MALL.CZ:  1 190 Kč

Ve stejném designovém provedení je topinkovač Morphy Richards s přídavnou funkcí rozmrazování, okamžitého ukončení ohřevu a znovuohřevu. Drobečky jednoduše vysypete díky odnímatelné přihrádce. Horké topinky už nebudete z přístroje složitě lovit, odteď vám totiž budou skákat pořádně vysoko!

Cena na MALL.CZ:  1 590 Kč

Skleněné rychlovarné konvice jsou aktuálním trendem a zdá se, že v oblibě ještě chvíli vydrží. Design je totiž neuvěřitelně nadčasový a voda uvařená ve skle je absolutně bez zápachů. Do konvice ROHNSON R 771 se vejde 1,7 l vody, vysoký příkon zaručuje rychlý var. Po obvodu topné desky se nachází LED světelná indikace.

Cena na MALL.CZ:   799 Kč