CZ 2019-03-MJ-SpringSeason


Udělejte si domácí zmrzlinu, jogurt, chleba nebo těstoviny

Praha, 28. dubna 2014

O tom, že doba polotovarů s podezřelým složením má nejlepší časy za sebou, svědčí čím dál větší obliba domácích potravin. Díky nim víme, co jíme, můžeme si to libovolně vylepšovat a hlavně - pocit z vlastnoručně vyrobeného chleba nebo jogurtu je k nezaplacení. Když navíc použijete ty správné pomocníky z MALL.cz, nemusíte výrobou dobrot strávit o moc víc času než jejich nakupováním.

Představte si, jak se u stánku se zmrzlinou snažíte z prodavače dostat složení pochoutky, kterou vaše dítě nutně potřebuje ke štěstí. U některých potravin je prostě dost složité zjišťovat jejich složení a právě to, co jedí naše děti, by nás mělo zajímat nejvíce. Proč jim neudělat radost domácí zmrzlinou z pravé smetany a čerstvého ovoce? Výrobník zmrzliny Unold 48861 dětské série JANOSCH vám připraví 1,5 litru zmrzliny do 30 minut.

Cena na MALL.CZ:   699 Kč

Domácí popcorn za 2,5 minuty? Jde to pomocí cirkulace horkého vzduchu a přístroje na přípravu popcornu SEVERIN PC 3751. Zpříjemněte si filmový večer nebo dětskou party praženou kukuřicí bez nadbytku soli, tuku nebo konzervantů. Bez těchto přísad je to totiž docela zdravé mlsání.

Cena na MALL.CZ:   599 Kč

Pravý jogurt by měl obsahovat pouze mléko a mléčné kultury, případně dochucovací složku ve formě ovoce nebo marmelády. Pokud vám výběr v obchodech nevyhovuje, není nic těžkého na tom vyrobit si jogurt doma. Spoustu práce a času vám ušetří digitální automatický jogurtovač Guzzanti GZ 700 se sedmi kelímky s víčkem. Celkem si tak můžete najednou vyrobit více než litr opravdového jogurtu.

Cena na MALL.CZ:   799 Kč

Ani čerstvé těstoviny nejsou vůbec složité, rozdíl v chuti ale poznáte určitě. Motorový strojek Küchenprofi vám během chvilky vykouzlí domácí lasagne, fettucine nebo tagliolini. Tloušťku těstovin si můžete nastavit podle vlastní chuti.

Cena na MALL.CZ:   6 829 Kč

Domácí chleba z pekárny ETA CRUSTUM je otázkou chvilky, navíc skoro všechnu práci udělá za vás – hnětení, kynutí i pečení. Kromě chleba můžete snadno připravit dortové korpusy, těsto na pizzu, bagety nebo preclíky. Mezi 11 přednastavenými programy je i program na bezlepkový chléb nebo na marmeládu.

Cena na MALL.CZ:  1 599 Kč

Jak rychle zahnat chutě na sladké bez velkého hřešení? Třeba sušeným ovocem. V obchodech běžně koupíte ovoce upravované sířením, což může vést ke střevním potížím nebo bolestem hlavy. Sušte proto raději doma bez chemie se sušičkou SENCOR SFD 1205 WH. Kromě ovoce vám usuší i zeleninu, houby, maso nebo bylinky.

Cena na MALL.CZ:   799 Kč