Miliony produktů za nejlepší ceny
Miliony produktů za nejlepší ceny

Jak přežít parné léto? Nafoukněte bazén, lehátko nebo kruh.

Praha, 26. května 2014

Kdo by se netěšil na teplé letní dny? Některé bývají tak horké, že se nedá dělat nic jiného, než je celé strávit u vody. Ať už se chystáte k moři, k rybníku nebo jen na zahradu k bazénu, nezapomeňte si přibalit spoustu nafukovací zábavy z MALL.cz.

Přemýšlíte o koupi bazénu, nechcete ale příliš utrácet ani si přidělávat zbytečnou práci? Samonosný bazén Tampa lze připojit k pískové i kartušové filtraci, je nenáročný na údržbu i skladování a ani s nafukováním nebudete mít moc práce. Stačí nafouknout jen horní límec a zbytek bazénu už postaví stoupající sloupec vody!

Cena na MALL.CZ:   1 790 Kč

Z hracího centra Dinoland nebudete moct děti dostat domů. V malém bazénku se skluzavkou a sprchou, ke které stačí připojit obyčejnou zahradní hadici, si děti celé hodiny vyhrají s plastovými míčky nebo nafukovacími kruhy.

Cena na MALL.CZ:   1 699 Kč

Modrá nafukovací velryba do vody povozí děti na hřbetě v moři i v bazénu. Na hlavě má dvě praktická madla na držení pro ještě bezpečnější a zábavnější jízdu.

Cena na MALL.CZ:   269 Kč

Nechat se jen tak unášet na vlnách a zároveň nachytat trochu bronzu, takovou pohodu umí zařídit skoro každé nafukovací lehátko. Skládací lenošku od značky Intex si ale navíc můžete na břehu složit do podoby praktického křesílka s opěrkou!

Cena na MALL.CZ:   399 Kč

S nafukovacím kruhem můžete plavat, dovádět na tobogánu nebo na něm jenom tak příjemně relaxovat a máchat si nohy v osvěžující vodě. Intex kruh s držadly je vyroben z masivního vinylu a je tak dost odolný i pro dospělé.

Cena na MALL.CZ:   239 Kč