CZ 2019-04-SG-EasterBakeClean


Vychytávky do kuchyně, o kterých jste možná ještě neslyšeli

Praha, 30. června 2014

S těmi správnými kuchyňskými spotřebiči může být vaření efektivnější, rychlejší a snazší. Na MALL.CZ najdete takové, které nebudou jen zabírat místo v kuchyni, ale stanou se nepostradatelnými pomocníky při každodenním vaření. Slyšeli jste už o těchto vychytávkách?

Uvařit perfektní rýži je kumšt. Tajemstvím každé asijské domácnosti je rýžovar v němž snadno připravíte rýži na mnoho podob a který navíc udrží její teplotu až 24 hodin. Rýžovar Rohnson RC03 není jen další přístroj na jednu surovinu, zvládne i vaření v páře, dušení, přípravu těstovin, korpusů a dokonce i jogurt.

Cena na MALL.CZ:   2 390 Kč

Zvlášť při přípravě masa je žádoucí, aby byly plátky stejně silné. To se vám vždy podaří díky kuchyňskému kráječi Unold s kvalitním nožem z oceli. Kromě masa rovnoměrně nakrájí třeba chléb nebo sýry. Tloušťku řezu můžete nastavit od 0 do 15 mm.

Cena na MALL.CZ:   1 399 Kč

Odrazuje vás od koupě odšťavňovače malé množství vymačkané šťávy a spousta odpadu? Exkluzivně na MALL.CZ je k dostání šněkový odšťavňovač Rohnson FreshMAX, který oproti běžným přístrojům vydá až o 50 % více šťávy, navíc se snadno čistí.

Cena na MALL.CZ:   2 690 Kč

Zapomeňte na zdlouhavé krouhání končící ostrouhanými prsty. Dobíjecí struhadlo Ariete ušetří v kuchyni spoustu zbytečné práce. Skvěle s ním nastrouháte sýr na pizzu i čokoládu na dezert. Jede na vestavěnou baterii s adaptérem a dá se mýt i v myčce!

Cena na MALL.CZ:   1 199 Kč

Na některé činnosti je v kuchyni potřeba muž. A pokud není zrovna po ruce, multifunkční přístroj Rommelsbacher zastane jeho práci hned na několika frontách – bezpečně a rychle otevře každou plechovku, nabrousí nože a slouží i jako otevírač lahví.

Cena na MALL.CZ:   825 Kč