MALL.CZ má nového výkonného ředitele Víta Endlera, Ondřej Fryc zůstává v pozici CEO

Praha, 1. července 2014

Netretail Holding, mateřská společnost MALL.CZ, má nového výkonného ředitele. Stal se jím Vít Endler (38). Ondřej Fryc, zakladatel MALL.CZ, ve firmě zůstává na své dosavadní pozici CEO celého holdingu a člena dozorčí rady.

Vít Endler ve společnosti působí od léta 2010, kdy nastoupil jako country manager polského MALL.PL. V této roli polský obchod vybudoval z nuly na současný miliardový obrat. Obchod má momentálně v Polsku 120 zaměstnanců, patří mezi 10 největších na tamním trhu a meziročně roste trojciferným tempem.

Od dubna 2014 zastával Vít Endler pozici Business Development Director, kdy měl na starosti všechny zahraniční pobočky Netretail Holdingu. „Vít ukázal, že umí budovat skvělé firmy, a já plně důvěřuji jeho manažerským i osobnostním kvalitám,” komentuje změnu Ondřej Fryc.

„Ondřej vybudoval od nuly firmu, která je jednou z největších ve svém oboru v evropském měřítku. Já ve své nové pozici budu pokračovat v tom, co Ondřej započal. Naše cíle jsou ambiciózní, a to nejen v rámci České republiky, ale v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Co ale chceme určitě zachovat, je to, že MALL i nadále zůstane skvělým místem pro práci a správnou volbou pro zákazníky,” říká Vít Endler.

Vít Endler je ženatý a má 1,5letého syna. Mezi jeho koníčky patří cyklistika, výlety do hor a cestování obecně.