CZ 2019-03-SG-AppliancesOnStrike


Zatopte si jako Norové

Praha, 23. září 2014

Kde jinde se inspirovat pro boj se zimou než na severu Evropy. Norský Jøtul, jehož krbová kamna má MALL.CZ nově v nabídce, patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Společnost byla založena již v roce 1853, nad zimou tak pomáhá vítězit přes 160 let.

Krbová kamna Jøtul mají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z tradičního norského řemesla a kombinují ho s funkčním, moderním designem, který je na jednu stranu inovativní, ale zároveň odolný vůči krátkodobým trendům.

Model Jøtul F 163 CB s bočním prosklením a max. výkonem 9 kW je ideální volbou pro moderní bydlení, do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Kamna ihned zaujmou svým elegantním, minimalistickým designem. Vhodná jsou pro vytápění prostor do 170 m3. Standardem je připojení externího vzduchu. Průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost kamen 115 kg.

Cena na MALL.CZ:  38 990 Kč

Litinová kamna Jøtul F 3 představují nejprodávanější modelovou řadu v sortimentu Jøtul. Klasický design je nadčasový a prostorné topeniště nabízí potřebný uživatelský komfort. Kamna se dodávají s osvědčeným topeništěm TD nebo s nejmodernějším systémem dvoustupňového spalování CB (Clean Burn).

Cena na MALL.CZ:  od 17 939 Kč

Mezi letošní novinky patří také extrémně štíhlá krbová kamna Nordby od další tradiční značky HAAS+SOHN. Díky svým rozměrům se hodí i do menších obytných prostor. Kamna jsou vhodná pro vytápění prostor do 110 m3, jejich hmotnost je 174 kg.

Cena na MALL.CZ:  26 100 Kč

Kompletní fotogalerii MALL.cz ke krbovým kamnům naleznete na Flickru.