Nemůžete se dočkat jara? Díky jarním nezbytnostem z MALL.CZ vám čekání uteče rychleji!

Praha, 26. února 2014

Na teplé dny a kvetoucí stromy je sice ještě brzy, čekání na příchod jara si ale můžeme krátit vybíráním nezbytností, které nás na něj dokonale naladí a připraví. Inspirujte se třeba tím, co do jarní výbavy doporučuje MALL.CZ.

Začněte tím, že vyprovodíte šedivou zimu svěžími barvami. Nechte je zářit všude, kde vás jen napadne - třeba na sluchátkách Beats by Dr. Dre Mixr. Jsou veselá, robustní, přitom lehká a zaručí dokonalý zvuk.

Cena na MALL.CZ: 4 518 Kč

Barvy se nebojte pustit také do kuchyně. Topinkovače Sencor v devíti krásných barevných variantách umí toastovat i rozmrazovat pečivo. Už si představujete, jak si užíváte křupavou snídani spolu s prvními paprsky jarního sluníčka?

Cena na MALL.CZ:  499 Kč

Svému tělu rozhodně uděláte radost jarním detoxem. Nadopujte se vitamíny a energií díky ovocným nebo zeleninovým šťávám. S odšťavňovačem Tefal ZC 500H38 Infiny Press Revolution to půjde samo a bez zbytečného odpadu.

Cena na MALL.CZ: 4 593 Kč

Kromě šťávy si doma snadno připravíte i vlastní jogurt. Nový krabicový jogurtovač Ceramic Blade NC 3579 je velmi jednoduchý – stačí litr krabicového mléka a jogurtová kultura. A až vám na zahrádce vyroste první ovoce, to bude teprve něco!

Cena na MALL.CZ:  799 Kč

Jarní odlehčení jídelníčku a příval skvělé sezónní zeleniny v obchodech, to zní jako ideální čas pro italskou kuchyni. Díky výrobníku těstovin Ariete 1591 se budete moci chlubit čerstvou domácí pastou. Má šest nástavců na různé tvary a poradí si i s bezlepkovou moukou.

Cena na MALL.CZ: 3 499 Kč

Děsí vás plavková sezóna? Jarní detox je skvělým startem k hezčímu tělu. Vaše pokroky si bude pamatovat váha Medisana TargetScale 2, která umí vypočítat i procento tělesného tuku, vody a svalů. Navíc se dá spárovat s vaším iPhonem!

Cena na MALL.CZ: 4 299 Kč