MALL.CZ má nového obchodního a marketingového ředitele

Praha, 31. března 2015

Netretail Holding, mateřská společnost MALL.CZ, získal dvě nové posily do svého managementu. Na pozici obchodního ředitele nastoupil Tomáš Kučera, za marketing bude nově zodpovídat David Arzt.

Tomáš Kučera (48) do MALLu přichází po 9 letech ve společnosti Electroworld, kde v posledních 6 letech působil na pozici obchodního šéfa IT segmentu pro Česko a Slovensko. (LinkedIn Tomáše Kučery)

„Mým hlavním úkolem v MALLu bude udržení dvouciferného růstu obratu. Ve spolupráci s klíčovými značkami na trhu také chceme vyprofilovat jednotlivé obory tak, abychom zákazníkům poskytli plně komfortní nákupní prostředí na úrovni specialistů v daném oboru,” komentuje Tomáš Kučera svoji novou pozici.

David Arzt (36) nastupuje do Netretail Holdingu na pozici marketingového ředitele. Za sebou má 10 let v mezinárodních marketingových pozicích u předních výrobců mobilních telefonů (Motorola, Samsung, Huawei) a řízení marketing operations v AAA Auto. (LinkedIn Davida Arzta)

„Netretail Holding je jednou z nejúspěšnějších e-commerce společností ve střední a východní Evropě. Je to přední hráč i z pohledu komplexnosti marketingu, jeho zastřešení je tak výzvou pro každého marketéra. Mou ambicí je, aby se MALL stal zákazníky preferovaným (love)brandem a nejoblíbenější destinací pro online nákupy na všech trzích, kde působíme. V oblasti digitálního marketingu chceme i nadále využívat nejmodernějších prostředků pro co nejefektivnější návratnost vynaložených nákladů,” říká David Arzt.

„Jak Tomáš, tak David jsou profesionálové s dlouholetou praxí, kteří okamžitě zapadli do týmu a kteří se nebojí výzev. Jsem přesvědčený, že oba dokáží posunout naši společnost o notný kus dál,” komentuje nové posily výkonný ředitel Netretail Holding Vít Endler.