Na chalupě si nemusíte odpírat pohodlí domova

Praha, 25. června 2015

Národem chatařů a chalupářů jsme už desítky let. Rozdíl oproti letům minulým je ale v tom, že dnes už si na chalupách nemusíme odpírat prakticky žádné pohodlí. V obchodech totiž najdeme šikovné spotřebiče, díky kterým si pobyt na chatě i letní cestování užijeme ještě víc.

Hyundai PC 200

Dva pomocníky v jednom skrývá zavařovací hrnec Hyundai PC 200. Kromě zavařování své zahrádkářské úrody ho můžete využít i pro přípravu a stáčení horkých nápojů nebo na vaření polévek či guláše.

Cena na MALL.CZ: 1 999 Kč


Tefal SK 5000

Zapékání, pečení, vaření a dokonce i rozmrazování. To všechno zvládne elektrický hrnec Tefal SK 5000 neboli „tefloska“. Na chatě či na cestách si tak dost možná vystačíte jen s jedním spotřebičem.

Cena na MALL.CZ: 1 999 Kč


Concept ET 50–50

Multifunkční elektrická minitrouba Concept ET 50–50 zvládne pečení, dušení, grilování, ohřívání i rozmrazování. Skvělé je ale hlavně to, že je malá a snadno přenosná. Můžete si ji tak vzít s sebou na chatu nebo na dovolenou.

Cena na MALL.CZ: 2 569 Kč


Hyundai MC 22

Aby se vám cestou na chalupu nebo na dovolenou nezkazily na teplo citlivé potraviny, uložte je do chladicího košíku Hyundai MC 22. Koš má objem 22 litrů, napájen je autokonektorem a chladí až o 15 °C oproti okolní teplotě.

Cena na MALL.CZ: 1 199 Kč


Lindr PYGMY 20/K

Na žádné zahradní party nesmí chybět perfektně vychlazené pivo. Profesionální chlazení, stáčení a podávání piva vám zajistí výčepní zařízení Lindr PYGMY 20/K s vestavěným vzduchovým kompresorem.

Cena na MALL.CZ: 10 851 Kč


Hyundai VIN12A

Malá vinotéka Hyundai VIN12A je přesně to, co z teplých letních večerů udělá dokonalý zážitek. Tedy zejména její vychlazený obsah. Vinotéka s objemem 33 l se vejde skoro všude a pojme 12 lahví vína.

Cena na MALL.CZ: 2 999 Kč