Nakupování na MALL.CZ je jednoduché...

Praha, 4. srpna 2015

...potvrdili atraktivní hosté tiskové konference, která se uskutečnila ve čtvrtek 30. července v prostorách Artgenu v pražských Holešovicích, kde sídlí MALL.CZ a kde bude v srpnu otevřena jeho nová prodejna.

Markéta Wilson, Segment Manager pro Fashion, přítomné seznámila s tím, na jaké značky má MALL.CZ exkluzivitu (Gant, Chaps, s.Oliver, Geox, Diesel, Peak Performance, Primigi, Brave Soul, Angels Face, Bessie London a Met Jeans). Ukázala, jak se MALL.CZ snaží zákazníkům zjednodušit nákup, například instalací zkušebních kabinek ve všech 17 kamenných prodejnách MALL.CZ. A taky doporučila fashion poradnu, (fashion.poradna@mall.cz), kam se mohou zákazníci obracet na fashion specialisty se svými dotazy, než se zboží rozhodnou zakoupit.

MALL.CZ je partnerem soutěže Muž roku. Jeho finalisté Jakub Kraus, Tomáš Martinka a Jan Vurm, které MALL.CZ obléká, se svěřili se svými zkušenostmi s nakupováním módy přes internet. Herečka Michaela Dolinová vysvětlila, proč jí vadí nakupování v kamenných obchodech, a herec Miroslav Šimůnek úspěšně nakoupil na svém mobilu na MALL.CZ. Pravda, za pomoci organizátora soutěže Muž roku Davida Novotného. Vše dokumentují přiložené fotografie.

Více jich v tiskové kvalitě najdete ZDE

Prezentaci ke značkové módě je Vám k dispozici i formou videa ZDE