CZ 2019-02-SG-AutoMoto


Vyberte si svého pomocníka pro jarní úklid

Praha, 19. ledna 2016

Jarní úklid (vlastně jakýkoli úklid) může být nekonečná otrava s nejistým výsledkem. Nebo taky ne! Dost totiž záleží na tom, jaké si přizvete pomocníky. S moderními spotřebiči je uklízení nejen snadné, rychlé a efektivní. Může se dokonce stát, že vás bude i bavit!

Dyson DC52 Allergy care ERP

Sníte o vysavači bez údržby filtrů, bez nutnosti kupovat sáčky a bez ztráty sacího výkonu? O takovém, který zachytí i mikroskopické částečky včetně pylů, plísní a bakterií, a je proto super pro alergiky? Snít už nemusíte, jmenuje se Dyson DC52 Allergy care ERP.

Cena na MALL.CZ: 13 999 Kč


Philips FC 9174/01 Performer

Ani zrnko prachu neunikne vysavači Philips FC 9174/01 Performer. Šikovná trubice se dostane i do špatně dostupných míst, turbokartáč si poradí s vlasy i zvířecími chlupy a o síle motoru se sacím výkonem 500 W ani nemluvě.

Cena na MALL.CZ: 3 499 Kč


Leifheit Čistič oken

Mytí oken by asi cenu za nejoblíbenější domácí práci nedostalo. Inovace se naštěstí nevyhýbají ani této činnosti, proto letos můžete vyzkoušet Leifheit čistič oken Window Cleaner s teleskopickou tyčí. Elektrické odsávání vody řeší problém se zaschlými kapičkami nebo potopou pod oknem. Hodí se i na dlaždice nebo sprchové kouty.

Cena na MALL.CZ: 1 149 Kč


Vileda Windomatic

Čistá okna a zrcadla bez šmouh jsou vizitkou příkladné hospodyňky. S elektrickým vysavačem oken Vileda Windowmatic tuto činnost zvládnete během chvilky. Flexibilní hlavice se přizpůsobí povrchu a špinavou vodu pojme integrovaná nádobka.

Cena na MALL.CZ: 999 Kč


York Obdélníkové vědro

Nemůžete se přemluvit k vytírání podlahy? Zkuste si ho zpříjemnit! Stačí úplná drobnost za pár korun a jarní úklid bude mnohem veselejší. Zkuste třeba zapojit krásného úklidového pomocníka – obdélníkové vědro s motivy tulipánůa s růžovou odstředivkou. Objem vědra je 14 l.

Cena na MALL.CZ: 179 Kč


HOBOT Grillbot Red

Kolikrát se vám stalo, že se vám nechtělo čistit špinavý gril a raději jste si připravili jídlo jiným způsobem? Teď už vás připečená špína děsit nemusí, robotický čistič grilů HOBOT Grillbot ji odstraní za vás. Má tři délky čištění podle velikosti grilu, ovládá se jedním tlačítkem a čisticí kartáče lze navíc mýt v myčce.

Cena na MALL.CZ: 2 488 Kč


Osvěžovač vzduchu Elica

Krásně naklizený byt si zaslouží pomyslnou třešničku na dortu v podobě příjemné vůně. Osvěžovač vzduchu Elica neutralizuje pachy například z kuchyně a kromě krásného designu dodá interiéru i svěží přírodní vůni.

Cena na MALL.CZ: 2 199 Kč