MALL.CZ rozšiřuje distribuční centrum a jako jediný na trhu nově garantuje včasné odeslání zboží

Praha, 9. června 2016

Přední český internetový obchod MALL.CZ výrazně posiluje logistiku. Poté, co obchod na podzim spustil nové distribuční centrum na ploše 30 000 m2, ho aktuálně rozšiřuje o dalších 20 000 m2. Díky nejmodernějšímu logistickému centru v regionu si MALL.CZ může dovolit jako jediný na trhu garantovat včasné odeslání zboží. Pokud obchod nově zavedenou garanci nedodrží, dostane zákazník 500 Kč na další nákup.

Garance včasného odeslání se týká zboží, které je skladem na distribučním centru MALL.CZ, a funguje následujícím způsobem:

  1. Pro osobní odběry na pražských prodejnách obchod garantuje, že bude zboží připraveno k vyzvednutí ten samý pracovní den. Stačí objednat do 13 hodin.
  2. Expresní objednávky doručované smluvními dopravci jsou dle garance expedovány nejpozději druhý pracovní den, a to při objednávce do 16 hodin.

V případě, že obchod nesplní výše uvedené termíny, dostane zákazník 500 Kč na svůj další nákup na MALL.CZ. Více na https://www.mall.cz/garance

Naše distribuční centrum jede díky nejmodernější technologii na plný výkon, a tak se můžeme s klidem zavázat, že objednávku odešleme ve slíbeném termínu. Chceme dát jasně najevo, že se na nás mohou zákazníci spolehnout – kvalita služby je pro ně totiž čím dál důležitější.

doplňuje generální ředitel MALL.CZ Vít Endler

Distribuční centrum MALL.CZ, které svými parametry patří mezi ty vůbec nejmodernější ve střední a východní Evropě a momentálně dokáže expedovat až 75 000 ks zboží denně, se do podzimu rozšíří o dalších 20 000 m2. Tím se kapacita zvýší až na 150 000 ks expedovaného zboží denně.