Kaemingk Set 3ks košů s držáky Květina
1 429 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický set košů s květinovým vzorem od výrobce Kaemingk se skládá ze 3 košů různé velikosti. Koše jsou vybaveny držáky pro pohodlné přenášení. Dekorativní set je ideální pro uchování a organizaci vašich drobných předmětů.


Kaemingk Set 3 ks úložných boxů, přírodní-57%
1 879 Kč

799 Kč

Akce

Tento set úložných boxů od značky Kaemingk je nejen funkční, ale působí i jako skvělá dekorace. Tři krabice s různými rozměry jsou spletené ze stonků mořské trávy ponechané v přírodní barvě. Největší z boxů má rozměry 14 × 34 × 27 cm.


Kaemingk Set 3 ks úložných boxů, sv. šedá-57%
1 879 Kč

799 Kč

Akce

Tento set úložných boxů od značky Kaemingk je nejen funkční, ale působí i jako skvělá dekorace. Tři krabice s různými rozměry jsou spletené ze stonků mořské trávy obarvené na světle šedou barvu. Největší z boxů má rozměry 14 × 34 × 27 cm.


Kaemingk Set 3 ks úložných boxů, sv. růžová-57%
1 879 Kč

799 Kč

Akce

Tento set úložných boxů od značky Kaemingk je nejen funkční, ale působí i jako skvělá dekorace. Tři krabice s různými rozměry jsou spletené ze stonků mořské trávy obarvené na světle růžovou barvu. Největší z boxů má rozměry 14 × 34 × 27 cm.


Kaemingk Set 3 ks úložných boxů, sv. mátová-57%
1 879 Kč

799 Kč

Akce

Tento set úložných boxů od značky Kaemingk je nejen funkční, ale působí i jako skvělá dekorace. Tři krabice s různými rozměry jsou spletené ze stonků mořské trávy obarvené na světle mátovou barvu. Největší z boxů má rozměry 14 × 34 × 27 cm.


Úložné boxy

Na Mall.cz si určitě vyberete! Nabízíme širokou nabídku skladných boxů všech typů!

Najdete u nás široký výběr levných skladných boxů. Bohatý výběr nabízí Curver, Heidrun, Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderní dřevěné boxy Kesper.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné úložné boxy.