Westside Dřevěná bedýnka 30 x 20 x 14 cm
249 Kč 197 Kč

Nádherná bedýnka ze dřeva je nejen úžasným doplňkem, ale také velmi praktickým pomocníkem pro uskladnění všechy vašich drobností. Je vyrobena z přírodní borovice. Rozměry 30 × 20 × 14 cm.

Westside Dřevěná bedýnka 40 x 30 x 14 cm-50%
299 Kč 149 Kč

Akce

Nádherná bedýnka ze dřeva je nejen úžasným doplňkem, ale také velmi praktickým pomocníkem pro uskladnění všechy vašich drobností. Je vyrobena z přírodní borovice. Rozměry 40 × 30 × 14 cm.

Westside Univerzální flexi koš hranatý 30 l
249 Kč 199 Kč

Plastový koš s univerzálním využitím, který v domácnosti jistě oceníte. Koš Flexi od značky Westside s motivem dřeva poslouží při uskladnění různého vybavení domácnosti. Jeho objem činí 30 l a je vysoký 52 cm.

Westside Sedací box Londýn 38x38x38 cm
599 Kč 417 Kč

Skládací sedací box Londýn je úložný box s polstrovaným víkem, díky kterému jej můžete pohodlně využít i na sezení. Lze jej využít jakožto úložný prostor, doplněk do interiéru či komfortní sedátko

Westside Sedací box Scooter 38x38x38 cm
599 Kč 417 Kč

Skládací sedací box Scooter je úložný box s polstrovaným víkem, díky kterému jej můžete pohodlně využít i na sezení. Box oceníte i díky jeho trojí funkci – lze využít jako úložný prostor, doplněk do interiéru či komfortní sedátko.

Westside Sedací box s úložným prostorem - Paříž
599 Kč 499 Kč

Sedací úložný box s motivem města Paříž má polstrované víko, tudíž ho můžete použít i jako pohodlný taburet. Jeho objem 55 l dovoluje elegantně uložit nejen drobnosti a navíc vhodně doplní Váš interiér.

Westside Proutěný koš střední
349 Kč 249 Kč

Střední proutěný koš je vyrobený z vrbového proutí, které se neláme. Díky své prodyšnosti je vhodný např. jako ošatka na pečivo či ovoce, ale jistě najde uplatnění i jako organizér na drobnosti.

Westside Proutěný koš malý
299 Kč 219 Kč

Malý proutěný koš je vyrobený z vrbového proutí, které se neláme. Díky své prodyšnosti je vhodný např. jako ošatka na pečivo či ovoce, ale jistě najde uplatnění i jako organizér na drobnosti.

Westside Přepravní vozík skládací
599 Kč 494 Kč

Skládací přepravní vozík Westside má univerzální využití – např. na nákupy, do dílny i na zahradu. Má nosnost až 25 kg, takže od teď už se nebudete muset tahat s nákupy k autu či s nářadím přes celou zahradu!

Westside Sedací box s úložným prostorem – pírka
599 Kč 549 Kč

Skládací úložný box s motivem peříček má polstrované víko, tudíž ho můžete použít i jako pohodlný taburet. Jeho objem dovoluje elegantně uložit nejen drobnosti a navíc vhodně doplní Váš interiér.

Westside Sedací box s úložným prostorem – Roma
599 Kč 549 Kč

Skládací úložný box s motivem italského města Roma má polstrované víko, tudíž ho můžete použít i jako pohodlný taburet. Jeho objem dovoluje elegantně uložit nejen drobnosti a navíc vhodně doplní Váš interiér.

Westside Proutěný koš velký
399 Kč 329 Kč

Velký proutěný koš je vyrobený z vrbového proutí, které se neláme. Díky své prodyšnosti je vhodný např. jako ošatka na pečivo či ovoce, ale jistě najde uplatnění i jako organizér na drobnosti.

Úložné boxy

Na Mall.cz si určitě vyberete! Nabízíme širokou nabídku skladných boxů všech typů!

Najdete u nás široký výběr levných skladných boxů. Bohatý výběr nabízí Curver, Heidrun, Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderní dřevěné boxy Kesper.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné úložné boxy.