Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6410263

Největší showman (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD

Největší showman (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hugh Jackman vévodí hvězdnému obsazení odvážného a originálního muzikálu na motivy životního příběhu P. T. Barnuma. Je oslavou zrození showbyznysu a vypráví příběh vizionáře, který z ničeho stvořil úchvatnou podívanou… Celý popis
599 Kč
Prodává Multiland
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
599 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Režie: Michael Gracey

Hrají: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya, Paul Sparks, Gayle Rankin…

Délka: 105 min.

Obraz: 16:9 (2.40:1), 1080p / 4K


Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici.
Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s naprosto prázdnou kapsou, za to však s hlavou plnou fantastických nápadů. Díky nim vytvoří a postupně sestaví fascinující show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace. A Barnum úspěch své show dokáže náležitě podpořit pomocí do té doby nevídané reklamní kampaně, která mu vyslouží označení „princ humbuků” a jeho jméno se stává synonymem pro pořádně nafouknutou propagaci.

BONUSY
• Lidé, kteří stáli za vznikem filmu
• Podívaná
• Galerie
• Hudební stroj
• Zazpívejte si
• Komentář Michaela Graceyho

ULTRA HD
Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160). Rozlišení 3840×2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD.

Trailer

Trailer