10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10404822

Feng shui Harmony Vodíková lahev cestovní NOVINKA

Feng shui Harmony Vodíková lahev cestovní NOVINKA

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vysokotlaký přenosný generátor vodíkové vody, který produkuje vodu bohatou na vodík bez změny pH. Vodík ve vodě funguje jako antioxidant a snižuje volné radikály v těle. Pomáhá také při snižování zánětu a nemocí souvisejících s metabolismem. Celý popis
4 059 Kč
Zboží od: HORADUM
4 059 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

8.3.2024 na výdejním místě
8.3.2024 - 12.3.2024 na vaší adrese

Popis

UVÁDĚCÍ AKČNÍ CENA. Jedná se o novinku ve vývoji vodíkových lahví r.2022

Ideální velikost do kabelky.

Vysokotlaký přenosný generátor vodíkové vody, který produkuje vodu bohatou na vodík bez změny pH se získává speciálním procesem elektrolýzy. Láhev obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku H2 a odděluje ji od ozónu a kyslíku.


Pitná voda s rozpuštěným vodíkovým plynem (H2) má více výhod než běžná voda. Tento zvláštní vodík ve vodě funguje jako antioxidant a snižuje volné radikály v těle. Pomáhá také při snižování zánětu a nemocí souvisejících s metabolismem. Vodíková voda také pomáhá udržovat dobré zdraví střev a podporuje krevní oběh v těle.


Začneme skratkou ORP Oxidace-Redukce-Potenciál. Znát potenciál pro snížení oxidace v pitné vodě je velmi účinné, vyjadřuje se v mV-milivoltech. Měří se pozitivně-negativně. Balená minerální voda, která se prodává v supermarketech a obchodech, které obvykle konzumujeme, dokonce i těch nejlepších značek a kvalit, obsahuje ORP, které se pohybuje mezi +250 až 400 + mV. To, jak potvrzuje prestižní vědec „Hiromi Shinya“ prostřednictvím svého mistrovského díla „Enzymy klíče ke zdraví“, je dáno skutečností, že minerální vody, které pravidelně konzumujeme, jsou obvykle baleny v plastových lahvích po dlouhou dobu a tyto vody ztrácejí postupně snižuje svoji sílu.


A to je rozdíl vody, kterou obohacujeme vodíkem. Zatímco mnoho vod prestižních značek, které obvykle konzumujeme, nám dává ORP vyšší než + 200 + 300 v pozitivním (velmi oxidační), vodíková voda nám poskytuje měřítka potenciálu redukce oxidace, ORP vody mezi –400 až –700 -mV. (velmi antioxidační).
 

Voda upravená s pomocí lahve  je naším organizmem daleko lépe využitelná a má výrazně vyšší antioxidační účinky, které jsou 170krát silnější než vitamín C, 860krát více než koenzym Q10. Molekulární vodík v prvé řadě naprosto odkyselí organismus. Vyloučí z těla i kyselinu mléčnou, kterou tělo produkuje při fyzické zátěži a je to ta známá bolest svalů.

Molekulární vodík produkuje negativní oxidačně-redukční potenciál v těle, díky kterému se zvyšuje schopnost organismu bojovat s volnými radikály a oxidativním stresem. Molekuly vodíku aktivují gen zodpovědný za tvorbu antioxidačních enzymů (kataláza, glutathionperoxidáza), které eliminují obrovské množství všech volných radikálů. Právě tento proces je považován za nejsilnější ochranu proti oxidativnímu stresu.


Na trhu je mnoho podobných lahví s vodíkovou vodou, ale některé jsou levné a jiné drahé, víte proč? Obvykle vyrobeny z obyčejných kovů, jako je železo, hliník, které mají krátkou životnost a produkují do takto vyrobené vodíkové vody toxické látky, jako je oxid železitý, rez. Materiály, které používáme my na elektrodové desky, jsou nejlepší titan a platina. Všechny naše elektrodové desky jsou dováženy z Jižní Koreje. Ve vodě, kterou pijete, se nebudou vytvářet žádné toxické látky.

Jedinečná technologie DuPont PEM:  levné  lahve (ale i některé starší drahé lahve ) nejsou vybaveny membránou pro výměnu protonů DuPont PEM. Proč je technologie PEM tak důležitá? PEM technologie v procesu elektrolýzy vody tj. kyslík a ozon generovaný na anodové elektrodě s chloridovým iontem, hydroxidovým iontem, chlornanovým iontem, vodíkovými ionty, je díky  tomu propustná a tím má u záporně nabité membrány PEM, následný efekt odpuzování záporně nabitých iontů, které vycházejí odpadním potrubím (dírkou pod USB připojením)  Následně  vodíkové ionty na katodě získávaly elektronicky generovaný  čistý plynný vodík a pouští ho čistý  v 99,9% čistotě  do horní láhve ,kde tak vzniká  vzniku čistá voda bohatá na vodík kterou pak pijete!. Levné , ale i drahé  lahve , které nepoužívají tuto  technologii PEM  tyto „odpadky „ ozon, chlór a jiné oxidy, zůstanou následně ve vyrobené vodíkové vodě kterou pijete !


 

Použití :

Láhev dokáže vyrobit  „zdravou “ vodu (podle množství a použité vstupní vody)  v koncentracích vodíku od 1500ppb-5000ppb a hodnotách ORP od –200mV do –600mV.

Koncentrace vodíku 1500 ~ 3000ppb jednou (5minutový režim) 2000 ~ 5000ppb jednou (10minutový režim), ORP rozsah –200 mV ~ –600 mV (vše dle nabité baterie, nastavení času a cyklů a použité vstupní vody a množství)Další použití:

Pro dýchaní připojíte kanylu a můžete dýchat i čistý molekulární vodík.(dle nastavení doba cca 5–10 min)

Menší nástavec můžete použít do tašky nebo kapsy, koupit balenou vodu a připojit generátor na přímo na PET lahev s balenou vodu a ihned si užívat výhod vodíkové nebo ozonové vody. Můžete ji tedy použít v hotelech, vozidlech, letadlech, autobusech, vlacích, turistice, cyklistice atd.

Láhev má dobíjecí lithiovou baterii, která dobíjí pomocí USB nabíječku, která je součástí balení. Po nabití může vyrobit přibližně 12 lahví  vodíkové  nebo  ozonové  vody, než bude třeba znovu nabít.


Může být použita :  čistá pitná voda, kohoutková voda. Lze použít jakoukoli čistou vodu mimo sycené vody. Naše doporučení: nejlepší je do láhve dávat filtrovanou vodu s naší konvice zde. Je bez chloru a navíc  má zásadité  pH !

Materiál – borosilikátové sklo, 200ml, 6.5×21.3 cm, 320g

Materiály elektrody :  Korejský titan s platinovým povlakem SPE

Membrána :  iontoměničová (ionexová) membrána PEM / DUPONT 117 v r.2021 nejnovější /made in USA

Certifikace :  CE


Součást balení a příslušenství : láhev, vodíkový  inhalátor  s náustkem( nosní kanyla), adaptér na PET  lahve, kompaktní nabíječka s USB výstupem


VIDEO NA YOUTUBE VODÍKOVÁ LAHEV