10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16919007

Golchi Vakuově izolovaná láhev 2 nápoje v 1 láhvi, klasická fialová

Golchi Vakuově izolovaná láhev 2 nápoje v 1 láhvi, klasická fialová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Golchi – nejvšestrannější a nejpřizpůsobitelnější láhev na světě a první vakuově izolovaná láhev, která dokáže nést dva nápoje současně v jakékoli kombinaci teplé a studené. Má 3 různé oddíly a značky teploty, které označují Vaše studené a horké pití. Celý popis
788 Kč
Zboží od: SDI Gifts
788 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

17.7.2024 na výdejním místě
17.7.2024 - 18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Láhev Golchi 2v1

Golchi – vše, co potřebujete!

Golchi je nejinovativnější a nejmodernější láhev s 15 skutečně kreativními prvky skrytými uvnitř. Každá funkce láhve byla navržena tak, aby bylo Vaše pití snadné, rychlé a přizpůsobivé. Jsme přesvědčeni, že se jedná o poslední láhev, kterou kdy budete potřebovat.

Golchi a její 4 režimy

Atraktivní, praktická a přizpůsobivá pro jakýkoli životní styl – Golchi je první vakuově izolovaná láhev na světě, která umožňuje nosit až 2 různé nápoje najednou. Golchi má navíc 4 různé režimy obsluhy:

Režim 1: 2 různé nápoje současně a navíc skryté úložiště

Režim 2: 1 velká láhev v kombinaci se skrytým úložištěm

Režim 3: Normální láhev bez skrytého úložiště

Režim 4: Lze rozdělit do 2 různých láhví a nosit samostatně

Inovativní funkce, které tvoří perfektní láhev pro každodenní použití:

Můžete nosit až 2 nápoje: Zapomeňte na vybírání nápoje, protože s Golchi můžete mít 2 nápoje současně.

Mechanismus regulovaného průtoku – spodní víko „3v1“: Tato funkce umožňuje zvolit velikost otvoru na pití. Nyní si můžete vybrat, jak chcete pít. Užívejte si!

Skryté úložiště: Umožňuje v něm nosit Vaše každodenní potřeby, jako jsou prášky, tablety, sladkosti a další občerstvení.

Magnetický zámek: Když budete konzumovat svůj oblíbený nápoj, můžete zapomenout, že víko dopadne na Váš nos. Díky magnetům bude pevně držet tam, kde má.

Značky teploty: Jedná se o skutečně užitečnou funkci této láhve, protože nyní nemusíte ztrácet čas pamatováním si a hádáním, kde je Váš horký a kde studený nápoj, jelikož si láhve můžete označit.

Perfektní tepelná izolace: Díky dvojitým vakuovým stěnám v Golchi mohou být Vaše nápoje delší dobu studené či horké. Golchi udrží Vaše nápoje teplé až 4 hodiny a studené až 8 hodin. Není to skvělé?

Víceúčelový oddíl: Tento oddíl se skvěle hodí jako láhev pro Vaše nápoje (teplé a studené), skladování potravin i držák plechovek.

Vychutnejte si své nápoje s naší skutečně inovativní a jedinečnou láhví – Golchi. Všechny funkce přidané do Golchi jsou úžasné a jsou připravené, abyste si vychutnali své nápoje a občerstvení na cestách, aniž byste ztráceli drahocenný čas.

https://www.youtube.com/watch?…