Seizis Věnec šiškový s bílými bobulemi 25 cm
319 Kč 304 Kč

Zasněžený věnec se šiškami a borovicovými větvičkami bude pěknou ozdobou vašich vstupních dveří. Věnci nechybí ani sněhové vločky či dekorační kuličky, které bílé vánoce zaručeně přivolají.

Seizis Věnec se šiškami 30cm
205 Kč 199 Kč

Věnec se šiškami o průměru 30 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je dozdoben červenými jablíčky a listy.

Seizis Půlměsíc bílý zdobený 60 cm
319 Kč 266 Kč
- 16 %

Akce

Vánoční dekorace se sněhovými vločkami, listy cesmíny a květem vánoční růže se bude hodit na sváteční tabuli jako středová dekorace. Jemné bílo-stříbrné provedení se hodí do každého interiéru.

Seizis Věnec přírodní se zlatými koulemi, 26cm
289 Kč

Věnec přírodní se zlatými koulemi o průměru 26 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je vyroben ze dřeva a plastu.

Seizis Věnec šiškový se třpytem
309 Kč

Věnec šiškový se třpytem o průměru 24 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek a dozdobit jej podle vlastní fantazie.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 28 cm
358 Kč 314 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šišek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 28 cm.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 23 cm
274 Kč 241 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šíšek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 23 cm.

Seizis Věnec zelený 30cm, 2ks
159 Kč

Věnec zelený o průměru 30 cm z imitace jedlových větviček. Věcec můžete dozdobit dle vlastní fantazie. Lze jej využít jako základ adventního věnce nebo jako dekoraci na dveře. Balení obsahuje 2 ks.

Seizis Věnec bílý zdobený 30 cm
259 Kč 229 Kč

Chcete mít tento rok stylové barevně sladěné vánoce do poslední ozdobičky? Pak začněte už během adventu tímto věncem v bílo-stříbrném provedení, díky kterému bude váš sváteční stůl dokonalý.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vánoční a adventní věnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce akce.