Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 15508517

INNA Solární girlanda OSVĚTLENÍ TEPELNÉ KOULE 20xLED

INNA Solární girlanda OSVĚTLENÍ TEPELNÉ KOULE 20xLED

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Girlanda, solární řetěz s 20 průhlednými kuličkami v exotickém, jedinečném stylu promění naši zahradu, dům i terasu v zázrak. Zahradní girlanda byla vytvořena, aby sloužila jako dekorace, ozdoba , jejímž účelem je předměty nejen osvětlit, ale také je vystavit. Celý popis
216 Kč
Zboží od: LEDDO
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
216 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Solární girlanda OSVĚTLENÍ TEPELNÉ KOULE 20×LED HLAVNÍ VÝHODY:
 1. DÉLKA CELÉ GIRLANDY 4,85m.
 2. Doba svícení 8h.
 3. Vysoce výkonná DIP LED .
 4. 20 závěsných koulí s teplým bílým světlem – 3000K.
 5. Senzor soumraku – lampa se automaticky zapne po setmění.
 6. Energetická účinnost – zahradní osvětlení vám nijak nezvýší účty za elektřinu.
 7. Instalace dvěma způsoby.
 8. Mechanický vypínač ON/OFF.
 9. Vysoký stupeň ochrany proti povětrnostním vlivům – IP44.
 10. Amorfní solární panel – nabíjí se v zatažených dnech.
 11. Výrobek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů (plast a polypropylen (materiál s vynikajícími vlastnostmi).
 12. Solární lampa pro každé roční období.

Girlanda, solární řetěz s 20 průhlednými kuličkami v exotickém, jedinečném stylu promění naši zahradu, dům i terasu v zázrak.

 • Dává šanci dosáhnout rovnováhy mezi dobrou viditelností a strávením večera v takovém atmosférickém světle.
 • Zahradní girlanda byla vytvořena, aby sloužila jako dekorace, ozdoba , jejímž účelem je předměty nejen osvětlit, ale také je vystavit.
Teplá barva světla vybízí k odpočinku
 • Solární řetěz má integrovaný světelný zdroj, který svítí teplým bílým světlem (3000K) – vytvoří příjemnou relaxační atmosféru a povzbudí k odpočinku.
Zvýrazněte a zobrazte krásu keřů a stromů. Rozsviťte altán, pergolu nebo jakoukoli jinou část zahrady!
 • Řetízek je perfektní pro zvýraznění a zkrášlení místa na vaší zahradě, na kterém vám nejvíce záleží.
Užívejte a obdivujte zahradu po setmění
 • Zavěste solární kabel podél zahradní uličky nebo cesty do garáže, solární lampy mají zabudovaný soumrakový senzor, který automaticky aktivuje osvětlení za soumraku, takže se můžete večer bezpečně procházet po krásně osvětlené cestě .
Praktičnost v kombinaci s ekologií!
 • Péče o životní prostředí je nutností , jak víme, letní období je spojeno s trávením volného času venku, při odpočinku, relaxaci nebo schůzkách pořádaných na zahradě, perfektním řešením, které nám dodá světlo, bude SOLÁRNÍ OSVĚTLENÍ!
 • Solární lampy jsou ekologické , protože zachycují sluneční energii a ukládají ji do baterie, takže nám nevznikají žádné další finanční výdaje.
Upravte úpravy na efekt, kterého chcete dosáhnout, a zároveň ušetříte peníze.
 • Solární osvětlení vám ušetří únavnou a nákladnou instalaci elektroinstalace. Stačí zavěsit řetěz a solární panel lze zapíchnout do země nebo připevnit na pevnou plochu v místě , kam dopadají sluneční paprsky.
Dodatečné informace:
 1. DIP LED DIODE – má velmi dlouhou životnost, je odolná vůči mechanickému poškození i vůči vlhkosti a nízkým teplotám, bez problémů odolává vibracím, nárazům či pádům, je ekologická, protože neobsahuje rtuť ani jiné látky škodlivé pro životní prostředí.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44 – jsme si 100% jisti, že je chráněna jak proti 1 milimetrovým pevným prvkům, tak proti pádům padajícím v jakémkoli úhlu ze všech stran.
 3. AMORPHIC SOLÁRNÍ PANEL – vyznačuje se pružností a světlostí, tmavou barvou a vysokým výkonem (získává se díky redukci negativního oslnění díky technologii absorpce slunečního záření), vysokou energetickou účinností i při nízkém slunečním záření.
JAK MŮŽETE POUŽÍVAT SOLÁRNÍ GIRLANDU?
 • Na terase, balkoně, patiu, verandě nebo prostírání na proutěném stole – má odrážet potřeby domácnosti, měkké a třpytivé světlo kolem ní vrhá teplejší a lákavé světlo.
 • Zajímavého světelného efektu dosáhnete nasvícením některých rostlin. Umístěte jej na (nebo vedle) větev stromu a získáte efekt ztmavení.
 • Voda v bazénu nebo v jezírku bude vypadat fantasticky, když světlo vycházející z girlandy bude dopadat přímo na vodní proud!
 • Osvětlení zahradní zdi, pletiva plotu nebo fasády domu nám dává nezapomenutelnou hru světel a stínů.
 • Zvýraznění prvků drobné zahradní architektury, jezírek a bazénů. Doplnění a vylepšení rostlinných kompozic.
 • Ve dveřích vedoucích do zahrady nebo umístění podél cest, uliček, příjezdových cest – to má rozptýlit tmu a učinit cestu bezpečnější.
 • Krajina pro focení, svatební a plesové dekorace, osvětlení parket a pódií a zdobení stanů a venkovních prostor pro vytvoření nezapomenutelných okamžiků.

Vzorová uspořádání:

Symbol produktu: LVTSOL0405 – KM

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhodobou životnost a spokojenost s nákupem. Při nákupu u nás získáte nový, originálně zabalený produkt. Pouze nákup značkových výrobků zaručuje vysokou kvalitu, energetickou účinnost, bezpečnost používání a jistotu, že údaje na obalu budou pravdivé.