BIOZOO AXIS Malt for Cats 100ml maltózová pasta pro kočky proti trichobezoárům

BIOZOO AXIS Malt for Cats 100ml maltózová pasta pro kočky proti trichobezoárům

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
AXIS Malt for cats- slad pasta je atraktivní lahůdka pro kočky, a zároveň brání tvorbě chomáčů srsti v zažívacím traktu. Pasta také upravuje trávení a metabolismus kočky. Z těchto důvodů by měla být podávána denně, zejména kočkám, které mají své obvyklé bydliště… Celý popis
279 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: COBBYS PET

Skladem u partnera 5+ kusů

21.6.2021 - 22.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera COBBYS PET

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022269959

Popis

AXIS Malt for cats- slad pasta je atraktivní lahůdka pro kočky, a zároveň brání tvorbě chomáčů srsti v zažívacím traktu. Pasta také upravuje trávení a metabolismus kočky. Z těchto důvodů by měla být podávána denně, zejména kočkám, které mají své obvyklé bydliště v domě. Pro dosažení nejlepších výsledků, je vhodné používat k suchému krmivu, které je vhodné pro vaši kočku.

Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: rostlinné vedlejší produkty (min. maltóza 50%), oleje a tuky, cukry. Deklarované jakostní znaky: dusíkaté látky 3%, tuky 50%, vláknina 0,5%, popel 2,5%, obsah 100ml. Návod na použití: podávejte denně v malých množstvích přímo na jednu z denních dávek krmiva nebo přímo do tlamy. Přípravek působí příznivě na zažívání, pomáhá proti trávicím problémům a bezoárům.