10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25678969

GR-7 Professional Kúra proti vypadávání vlasů a posílení opětovného růstu vlasů

GR-7 Professional Kúra proti vypadávání vlasů a posílení opětovného růstu vlasů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Základními produkty této inovativní kúry proti vypadávání vlasů jsou sérum GR-7 Anti Hair-Loss Lotion a komplexní vitamínový doplněk pro podporu růstu zdravých vlasů. Oba produkty jsou při společném použití synergické. Celý popis
1 359 Kč
Zboží od: GR PRODUCTS
1 359 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

28.5.2024 na výdejním místě
28.5.2024 - 29.5.2024 na vaší adrese

Popis

Profesionální kúra proti vypadávání vlasů GR-7 je sada dvou přípravků s výborným přírodním složením. Anti Hair-Loss Lotion a vitamínový komplex Hair Support je investicí do silných, zdravých a hustých, lesklých vlasů! Oba produkty se skvěle doplňují, protože kúra proti vypadávání vlasů působí jak zvenku, tak zevnitř vlasu. Pouhých 8 týdnů pravidelného používání stačí k tomu, aby kúra proti vypadávání vlasů GR-7 přinesla požadované výsledky!

Přírodní kúra proti vypadávání vlasů GR-7 zahrnuje sérum proti vypadávání vlasů a vitamínový doplněk pro podporu růstu vlasů, které společně poskytují působivé výsledky! Ty jsou možné díky účinné regeneraci jak zvenku, tak zevnitř vlasu. To vše je umožněno díky inovativní receptuře založené na přírodních aktivních látkách.

Sérum Anti-Hair Loss Lotion umožňuje pečovat o pokožku hlavy tím, že jí dodává mnoho cenných živin. Zasahuje hluboko do vlasových cibulek a proniká do struktury vlasu, přičemž má pozitivní vliv na práci mazových žláz. Díky tomu sérum také reguluje vylučování kožního mazu, správně hydratuje pokožku a zklidňuje případná podráždění pokožky. Konečným výsledkem jsou zdravé, silné vlasy a snížené vypadávání vlasů bez ohledu na faktory, které to způsobují.

Vitamínový doplněk Complex Hair Support naopak podporuje vlasy zevnitř. Každodenní dvoustupňová kúra proti vypadávání vlasů umožňuje regulovat hormonální rovnováhu těla, která má pro zdravé a krásné vlasy velký význam. Dokonale vybraný komplex vitamínů a mikroprvků redukuje plešatost, urychluje růst posílených vlasů a navíc dodává objem, hebkost a krásný lesk!

Pravidelné používání vlasového vitaminového komplexu vlasy posílí, urychlí jejich růst a sníží vypadávání vlasů. Dodá vlasům lesk, objem a svěžest. Kombinace těchto 2 inovativních produktů zahustí vlasy a konečně odstraní problém nadměrného vypadávání vlasů.

Tato 8týdenní sada byla vytvořena na základě inovativních přísad. Studie prokázaly, že náš produkt má dvojnásobnou účinnost než přípravky obsahující Phospha-Max™ ve srovnání s přípravky na bázi minoxidilu – nejoblíbenějšího prostředku pro růst vlasů používaného v USA (Takahashi & al, JID 2003). Hydrolyzované pšeničné proteiny obsažené v séru jsou navíc vynikající neživočišné proteiny, které díky své nízké molekulové hmotnosti snadno pronikají do vlasového stvolu a vstřebávají se do jeho vnitřních vláken. Díky tomu mohou přispívat k opravě poškozených vlasových folikulů, nadzvedávat vlasy a redukovat poréznost po celé délce vlasového stvolu.

Inovativní přírodní přípravky proti vypadávání vlasů GR-7 umožní za pouhých 8 týdnů výrazně minimalizovat problém vypadávání vlasů a plešatosti, navíc vlasy zahustí, takže jsou silné, zdravé a krásné. Účinnost kúry proti vypadávání vlasů GR-7 potvrzují studie.

GR-7 PROFESIONAL ANTI HAIR–LOSS LOTION proti vypadávání vlasů, 150 ml

Sérum GR-7 proti vypadávání vlasů má jemnou, koncentrovanou konzistenci séra a lehkou osvěžující vůni. V závislosti na konkrétních případech lze sérum GR-7 použít na problematické vlasy i preventivně.

GR-7 Anti hair-loss sérum zpomaluje vypadávání vlasů způsobené stresem, fyzickým a mechanickým poškozením nebo jinými sezónními vnějšími faktory. Kromě toho se sérum proti vypadávání vlasů používá také při alopecii způsobené fyziologickými faktory. Může být však používáno také profylakticky. Při pravidelném používání je posílen růst vlasů, vlasy získají větší objem a zlepšenou texturu. Sérum GR-7 omezuje vypadávání vlasů a přispívá k růstu vlasů nových. Pozitivní účinky jsou jasně viditelné a dlouhotrvající po celé hlavě. Cyklus opětovného růstu vlasů je delší a schopnost vlasových folikulů produkovat silnější vlasy se zvyšuje.

Jak funguje GR-7 SÉRUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ?

Sérum proti vypadávání vlasů doporučované specialisty stimuluje krevní oběh, přispívá k většímu okysličení vlasových cibulek a zlepšuje jejich zdraví. Dobrý stav vlasů se projevuje také v jejich výrazné a přirozené barvě. Přísady pocházející z přírody zlepšují stav celých vlasů – od kořínků (folikulů) přes stvol až po samotné konečky.

Jaké je složení GR-7 PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ?

GR-7 sérum proti vypadávání vlasů bylo vytvořené z hydrolyzovaných pšeničných proteinů a rostlinných extraktů, které mají přirozené protizánětlivé vlastnosti. Je to dokonalá kombinace přísad pro získání a udržení zdravých vlasů. Bez ohledu na typ a barvu dochází k efektu zahuštění, objemu, lesku a hebkosti.

Účinné látky:

– Hydrolyzované pšeničné proteiny jsou vynikající neživočišné proteiny, které díky své nízké molekulové hmotnosti snadno pronikají do vlasového stvolu a vstřebávají se do jeho vnitřních vláken. Díky tomu mohou přispívat k opravě poškozených vlasových folikulů, nadzvedávat vlasy a redukovat poréznost po celé délce vlasového stvolu.

Hydrolyzované pšeničné proteiny tedy opravují poškozené vlasy zevnitř a dodávají řídnoucím vlasům efekt zahuštění, objemu, lesku a hebkosti.

– Extrakt ze semen Panicum miliaceum má ochranný účinek. Dokáže vytvořit na pokožce film a chránit ji před škodlivými vlivy prostředí. Zvyšuje buněčné dělení na úrovni vlasové cibulky, a proto je adjuvans (posilující látkou) pro růst zdravých vlasů a zároveň omezuje vypadávání vlasů.

– Extrakt Helichrysum Italicum má schopnost stimulovat krevní oběh a optimalizovat růst vlasů. Čistí také vlasovou pokožku, posiluje prameny a stimuluje vlasové folikuly a zároveň snižuje svědění a suchost.

– Extrakt z kořene Echinacea Angustifolia má tonizující a zklidňující účinek na pokožku hlavy, čímž zabraňuje vypadávání vlasů. Také dělá vlasy lesklejšími a pružnějšími.

– Alkohol rozšiřuje kapiláry, díky čemuž se krev dostává do vlasových folikulů a stimuluje se opětovný růst vlasů.

Jak používat GR-7 SÉRUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ?

Po použití GR-7 výživného šamponu NATURAL NOURISHING SHAMPOO by mělo být aplikováno přiměřené množství Anti Hair-Loss séra. Vetřete malé množství séra do vlasů a vlasové pokožky, odstraňte přebytečnou vodu a sérum rovnoměrně rozetřete po celé pokožce, jemně masírujte cca. 5 minut, aby se usnadnilo vstřebání. Sérum se nemusí oplachovat. Dále vysušte vlasy jako obvykle.

GR-7 vitamínový komplex HAIR SUPPORT – vitamíny na vlasy, 1 balení

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT – je unikátní receptura na trhu, která KOMPLEXNĚ podporuje vlasy zevnitř. Jedná se o doplněk stravy, který je svým složením ideální pro získání krásných a zdravých vlasů. Složení z přírodních složek, stopových prvků a vitamínů zajistí, že budou vaše vlasy silnější, zdravější a lesklejší. Používáním profesionálních doplňků na podporu růstu a proti vypadávání vlasů máte šanci se postarat o atraktivní účes a zdravou pokožku hlavy!

POMÁHÁ, REGULUJE, STIMULUJE – KOMPLETNĚ PODPORUJE VAŠE VLASY!

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT je INOVATIVNÍ produkt! Kapsle současně obsahují dvě receptury, které jsou vědeckým objevem, který může způsobit revoluci v přístupu k fenoménu vypadávání a růstu vlasů.

GR-7 Complex Hair Support jsou testované vitamíny proti vypadávání vlasů a jejich opětovný růst. Receptura je založena na vitamínech a minerálech doplněných sloučeninami získanými z přírody. To ovlivňuje jeho univerzálnost a bezpečnost použití lidmi s jakýmkoliv typem vlasů a pokožky.

Začněte užívat GR-7®COMPLEX HAIR SUPPORT a zjistíte, že:

1. Pomáhá udržovat zdravé vlasy díky obsahu biotinu, který působí na vlasové folikuly a mobilizuje je k práci pro udržení vlasů nebo růst nových vlasů.

2. Reguluje růst vlasů díky vitamínu B6, který přispívá k normalizaci hormonální aktivity.

3. Stimuluje růst vlasů díky Bambus vulgaris a Serenoa repens.

4. Pomáhá udržovat správnou pigmentaci vlasů díky přítomnosti mědi.

5. Pomáhá regulovat hormonální aktivitu, která se promítá do celkového stavu vlasů.

Jak fungují jednotlivé složky GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT?

Bamboo Vulgaris [70 % oxidu křemičitého]

Je bohatým zdrojem přírodního oxidu křemičitého – celých 70 %. Oxid křemičitý je zodpovědný za strukturu vlasů a pojivové tkáně. Bambus je rostlina, která má významný vliv na stav našich vlasů. Zajišťuje jejich regeneraci na třech úrovních – v cibulce, stvolu a jádru.

Serenoa Repens [25% mastné kyseliny]

Podporuje přirozený růst vlasů a je zodpovědný za jejich zdravý vzhled. Extrakt se používá v přípravcích při léčbě androgenní alopecie – zabraňuje vypadávání vlasů na temeni hlavy a na kořeni čela.

Mastné kyseliny a další složky v něm obsažené jsou klíčové pro hormonální procesy u mužů.

Urtica Dioica [4% polyfenoly]

Poskytuje podporu pleti s problémem nadměrného vylučování kožního mazu.

Obsahuje stopové prvky důležité pro udržení zdravých a pevných vlasů, nehtů a pokožky. Pomáhá chránit pokožku hlavy před lupy.

MSM – je organická síra, která je jedním z nejrozšířenějších minerálů v lidském těle. Je nezbytná pro stavbu keratinu a kolagenu. Buduje aminokyseliny (methionin a cystein), mukopolysacharidy, sulfolipidy (kůže, vlasy, nehty, chrupavky), dále koenzym A, biotin, thiamin, kyselinu lipoovou a inzulín.

L-cystein – důležitá strukturální aminokyselina, používaná při výrobě keratinu (stavební protein vlasů), je také součástí struktury kolagenových vláken

Kyselina fosfatidová – inovativní, přírodní složka, která stimuluje keratinocyty a vede k růstu nových vlasů

Vitamin A – přispívá k udržení zdravé pokožky a správného stavu sliznic

Vitamin D – přispívá ke správné funkci imunitního systému

Vitamín B6 – přispívá k regulaci hormonální aktivity, k udržení normálního energetického metabolismu a také napomáhá správné syntéze cysteinu

Biotin – přispívá k udržení zdravé pokožky a vlasů a přispívá k udržení správného metabolismu makroživin

Měď – pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a udržovat správnou pigmentaci vlasů a pokožky. Je také zodpovědná za správné fungování imunitního systému a pomáhá udržovat správný stav pojivových tkání.

Selen – jako Selenium SeLECT®, což je biologicky nejdostupnější, čistá, bezpečná a velmi dobře vstřebatelná forma selenu, která staví naše aminokyseliny a z nich bílkoviny. Selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a správnou funkci štítné žlázy. Umožňuje udržovat zdravé vlasy, nehty a podporuje fungování celého imunitního systému.

Extrakt z rýžových slupek – Nu-RICE® q.s. – je patentovaný, přírodní a hypoalergenní extrakt z rýžových otrub, který podporuje distribuci vody a vstřebávání jednotlivých složek doplňku.

Návod k použití: Doplněk GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT by se měl užívat perorálně, 2 kapsle denně, během jídla. Můžete užívat jednu kapsli ráno, druhou večer nebo dvě najednou. Přípravek zapijte vodou – cca. 200 ml. Nejlepších účinků kúry je dosaženo po 6 měsících užívání.

60 kapslí / 700 mg