Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4672171

Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300)

Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300)

Ergonomická oficiálně licencovaná replika kniplu inspirovaná jedním z nejikoničtějších letadel Boeing 787. Set TCA Yoke se skládá z ergonomických beran, kvadrantu ovládání tahu motoru, 100% kovový rám. Disponuje 35 akčními tlačítky, čtyř nastavitelných pák a magnetickou technologií pro každou z hlavních os letových ovladačů. Taktéž má ikonickou funkci autopilota. Kompatibilní s PC, Xbox One, Xbox Series. Celý popis
12 799 Kč
10 900 Kč
Prodává MALL
12 799 Kč
10 900 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
28.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Ochraňte své zařízení kdekoliv na světě.

Poškozené zařízení opravíme, neopravitelné nebo odcizené vyplatíme. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300)

  • Vysoce kvalitní herní set joysticku a kvadrantu ovládání tahu motorů
  • Stylový doplněk, pro každého nadšence do doprávního letectví a společnosti Boeing
  • Funkce autopilota Boeing v plynovém kvadrantu: ovládání výšky, rychlosti a kurzu letadla
  • Páky plynu lze vyměnit za páky aerodynamické brzdy a klapek
  • Kompatibilní s PC, Xbox One a Xbox Series
  • Stylový hráčský design podle nejznámějšího letadla po celém světě – Boeing 787
Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300) Microsoft Flight Simulator Boeing

Geniální letecký systém s licencí Boeing

Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition je špičkový letecký systém s oficiální licencí od Boeingu v měřítku 1:1. Jeho knipl disponuje mechanismes PENDUL_R, který velice věrně kopíruje kyvadlový pocit jako ve skutečném letadle Boeing Dreamliner. Navíc díky kovové vniřtní konstrukci má knipl dokonalou pevnost a skvělé rozložení váhy. Společně s kniplem dostanete i systém pák a autopilota TCA Quadrant Boeing Edition. Navíc je součástí balení i upevňovací systém Thrustmaster Flying Desk Mount.


Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300)

Sofistikovaná konstrukce

Knipl i páky mají příjemnou ergonomickou konstrukci, která vám ve virtuálním létání nebude dělat problém ani na delších letech. Systém je vybaven 4 páky pro ovládání plynu nebo brzdících klapek a 35akčními tlačítky. Rozsah kniplu je velmi příjemných 21 cm. Taktéž knipl disponuje velice dobrým systémem nastavitelných pružin, pro ještě lepší a plynulejší pohyb a flexibilní lineární odpor. Dále napomáhá přesnému ovládání velice exkluzivní magnetický systém H.E.A.R.T.
 

Herní letecký systém Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300), Boeing Dreamliner  tichý chod

Bezchybný autopilot Boeing

Letecký systém TCA YOKE PACK BOEING Edition je vybaven autopilotem který vám ve vašem vzdušném dobrodružství bude velice nápomocen. Velká přednost autopilota je realistické ovládání výsky, rychlosti a kurzu letadla. Design celého tohoto kvadrantu velice věrně kopíruje skutečný kvadrant opravdového Boeingu 787 Dreamliner. Dále jsou na kvadrantu autopilota nastavitelné páky pro nastavení tahu motoru, a nebo je můžete vyměnit za páky klapek.


Herní letecký systém Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300) H.E.A.R.T. rozsah 21 cm.

Velkolepá kompabilita

TCA YOKE PACK BOEING Edition je kompatibilní jak s PC, tak ale i s konzolemi Xbox ONE a nejnověší Xbox Series, přes jednoduché připojení Plug and Play USB navíc díky podpoře a velké kompabilitě si jestě můžete umocnit požitek z létání díky podpoře kormidelního systému Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals (TFRP) a Thrustmaster Pendular Rudder (TPR) (nejsou součástí balení). Navíc díky nativní integraci do aplikace Microsoft Flight Simulator (není součástí balení) neuvěřitelný zážitek z létání, který vám přiblíží toto krásné a honosné povolání. 

Herní letecký systém Thrustmaster TCA YOKE PACK BOEING Edition pro Xbox One, Series X/S, PC (TH0300) H.E.A.R.T. rozsah 21 cm Microsoft flight simulator TFRP TPR

Technické parametry

Druh zařízení Letecký systém pro PC a konzole
Maximální úhel otáčení 150 °
Kompatibilita PC / Xbox ONE / Xbox series
Ovládaní tahu motoru Ano
Force Feedback Ne
Délka kabelu Výrobce neuvádí
Rozměr volantu Výrobce neuvádí
Hmotnost celého systému 7.3 kg

Užitečné odkazy