Thrustmaster TS-XW Racer (4460157)

Thrustmaster TS-XW Racer (4460157)

Herní volant pro PC / XONE Thrustmaster TS-XW Racer (4460157). Volant, potažený semišovou kůží, otočný o 270 ° – 1080 °. 14 akčních tlačítek, 1× dvousměrný D-pad, výkonný motor pro Force Feedback, chlazení MCE, zdroj Turbo Power, T-F.O.C. a H.E.A.R.T. Zabudovaná paměť pro ukládání nastavení. Licencováno pro Windows / XONE. Součástí balení sada pedálů T3PA – plny, brzda, spojka. Celý popis
Od prodejce MALL
17 789 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem 2 kusy

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
20.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1509516

Popis

Klíčové vlastnosti Thrustmaster TS-XW Racer (4460157)

  • Povrch příjemný na dotek – semišová kůže
  • Technologie Force Feedback pro realistický zážitek
  • Otočný až o 1080 ° (3 celé otáčky)
  • Sekvenční řazení pádly pod volantem
  • Technologie H.E.A.R.T.
  • Pádla z kartáčovaného leštěného hliníku
  • Pedály v klasické konfiguraci spojka / brzda / plyn
Herní volant Thrustmaster TS-XW Racer (4460157) 1080 ° HEART Force Feedback

Špičkový volant Thrustmaster TS-PC Racer

TS-XW Racer Sparco P310 je špičkovou replikou závodního volantu Sparco P310 v měřítku 1:1 a zároveň se jedná o první společný počin společností Thrustmaster a Sparco. TS-XW Racer spojuje dohromady ty nejlepší prvky a pokročilé technologie, tak aby zážitek ze závodění byl stoprocentně věrohodný a co nejvíce se podobal skutečným automobilovým závodům.
Herní volant Thrustmaster TS-XW Racer (4460157)

Sofistikovaná konstrukce

Volant má příjemnou ergonomickou konstrukci a je potažen pravou semišovou kůží. Je vybaven 2 vysokými sekvenčními pádly, má 14 akčních tlačítek a 1 dvousměrový pad s funkcí tlačítka. Úhel otáčení volantu je nastavitelný v rozsahu od 270 ° až do 1080 °. Ve volantu je zabudován dvojitý systém řemenů a řemenic a spolu s nápravou opatřenou kuličkovými ložisky je zajištěn extrémně plynulý chod. Prostřednictvím výkonného 40 wattového bezkartáčového servomotoru opatřeného systémem chlazení Motor Cooling Embedded je u volantu zajištěn optimální výkon, který je zajištěn i v případě intenzivního používání během dlouhých herních závodů.

Herní volant Thrustmaster TS-XW Racer (4460157), force feedback výkonný motor chlazení tichý chod

T-F.O.C: a TURBO

Field Oriented Control, díky přesnosti a použití optimalizovaného FOC algoritmu motor dynamicky a svižně reaguje na požadavky na zvýšení kroutícího momentu i při přepínání, nebo při snížení napájecího napětí. Turbo Power externí napájecí zdroj – tento zdroj poskytuje při hraní konstantní výkon, zvládá špičkovou zátěž a dokáže okamžitě reagovat na ultrarychlé požadavky her. Tento zdroj je schopen poskytnout špičkový výkon 400 W. Konstrukce TURBO Power používá speciální technologii TOROIDNÍ CÍVKY. Tato technologie přináší optimální účinnost 86% vzhledem k produkci tepla, tj. snížení produkce tepla i přes zvýšení výkonu. 

Herní volant Thrustmaster TS-XW Racer (4460157) H.E.A.R.T. točivý moment F.O.C.

Pedály T3PA

Součástí setu je také bytelná sada pedálů T3PA vyznačující se 100% kovovou vnitřní strukturou a sestávající ze spojkového, plynového a brzdového pedálu. Pedály jsou flexibilní a snadno nastavitelné přesně podle vašich požadavků. Upravit si tak můžete jejich rozestup, úhel náklonu, u plynu dokonce dvě různé pozice výšky a u brzdy volitelný tlakový odpor. Pedály obsahují také inovativní kónickou stopku Conical Rubber Brake Mod.


Herní volant Thrustmaster TS-XW Racer (4460157), pedály T3PA spojka plyn brzda CRBM

Technické parametry

Druh zařízení Volant s pedály
Maximální úhel otáčení 1080 °
Kompatibilita PC / Xbox ONE / Xbox series X
Řazení Sekvenční – pádla pod volantem
Force Feedback Ano
Délka kabelu Výrobce neuvádí
Rozměr volantu Výrobce neuvádí
Hmotnost Výrobce neuvádí

Užitečné odkazy