Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10878453

Carista Diagnostický tester CARISTA

Carista Diagnostický tester CARISTA

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ke svému autu se můžete snadno připojit Diagnostický nástroj a aplikace Carista fungují na telefonech Android i Apple přes Bluetooth a umožňují vám diagnostikovat, opravovat a upravovat funkce ve snadno použitelném rozhraní. Celý popis
1 199 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 199 Kč
S novou kartou za

2.2.2023 - 3.2.2023 na vaší adrese

Popis

Carista Auto Diagnosis dokáže snadno zjistit poruchy vašeho vozidla.

Kontroluje stav motoru a všech existujících řídicích jednotek.

Nakonfigurujte si auto podle svých potřeb. Povolte svým oblíbeným funkcím použití změn, které neurčil výrobce. Můžete dokonce aktivovat skryté funkce, o kterých jste ani netušili, že jejich vaše auto dokáže!

Pravidelné vynulování výměny oleje, elektronické odbrzdění parkovací brzdy, podrobné informace o elektronických řídicích jednotkách (ECU) automobilu včetně sérií dílů.

Jak aktivuji a zruším svůj bezplatný měsíc?

DIAGNOSTIKA – BEZ TAJEMSTVÍ

https://www.caristabalkan.com/diagnostika/?lang=cs

PŘIZPŮSOBENÍ – ODEMKNUTÍ SKRYTÝCH FUNKCÍ

https://www.caristabalkan.com/prizpusobeni/?lang=cs

Servis – TEN SPRÁVNÝ NÁSTROJ PRO VÁS

https://www.caristabalkan.com/servis/?lang=cs

MOŽNOSTI LICENCE

https://www.caristabalkan.com/licence/?lang=cs

JAK AKTIVUJI A ZRUŠÍM MĚSÍC ZDARMA?

https://www.caristabalkan.com/bezplatna-zkusebni-verze/?lang=cs

Pro aktivaci MĚSÍCE ZDARMA stačí zapojit adaptér Carista do konektoru OBD2 ve vašem automobilu a pomocí aplikace Carista vstoupit do nabídky Přizpůsobit nebo Diagnostika.

Chcete-li přizpůsobit některé vlastnosti svého auta nebo spustit pokročilou diagnostiku, musíte si koupit licenci. Nejprve musíte zadat údaje o bankovní kartě, ale pak existují 3 možnosti.

12-měsíční předplatné – 49,99 EUR

3-měsíční předplatné – 19,99 EUR

Předplatné na 1 měsíc – 9,99 EUR

Vyberte možnost a potom budou všechny možnosti poskytované aplikací k dispozici měsíc a umožní vám plný přístup ke všem funkcím libovolného přizpůsobitelného automobilu. Částka bude na kartě zablokována pouze poprvé. Pokud ji chcete zrušit do 30 dnů – (přizpůsobení a pokročilá diagnostika je v daném měsíci možné použít), bude vám vrácena PLNÁ částka.

Pokud odběr nezrušíte do 30 dnů, roční předplatné začne po tomto období a licence bude nakonec platná celkem 13 měsíců. Během této doby můžete pomocí aplikace Carista provést pokročilou diagnostiku – na všech elektrických modulech nejen na ovladači motoru, ale také: airbag, klimatizace, světla, zrcadla, okna atd., A aktivovat / deaktivovat jednotlivé funkce: automatické zrcadlení, zobrazení videa, DRL, domácí světlo, pípnutí, vnější / vnitřní osvětlení, elektronické odbrzdění parkovací brzdy při výměně brzdových destiček atd.

Položky nabídky:

• Možnost: Vyhledávání DTC „DIAGNOSTIKA“ a pokud má váš automobil DTC specifické pro výrobce, zobrazí se také po kliknutí na tlačítko „Zobrazit kód“. Pak budete hledat na internetu přesný kód chyby. Čtení a mazání DTC v ovladači motoru je bezplatné a nevyžaduje si předplatné.

• Možnost B: v nabídce „CUSTOMIZE“ vyberte možnost, kterou chcete změnit, zadejte novou hodnotu a klepnutím na tlačítko „SAVE“.

• Možnost C: V nabídce „SLUŽBA“ vyberte službu, kterou chcete použít.

Na konci bezplatného měsíce se předplatné spustí automaticky a odečte se cena roční licence, takže pokud si ji nechcete koupit rok, nezapomeňte ji zrušit před koncem bezplatného měsíce.

Zde je malá pomoc s odhlášením do 30 dní:

iOS: https://support.apple.com/en-us/HT202039

Android: https://support.google.com/…swer/7018481

PODPOROVANÉ APLIKACE

https://www.caristabalkan.com/…ne-aplikace/?…

Kompatibilní Vozidla

https://www.caristabalkan.com/…lni-vozidla/?…