Microsoft Crackdown 3 (Xbox ONE)

100%
Hodnocení: 5
Microsoft

Microsoft Crackdown 3 (Xbox ONE)

100%
Hodnocení: 5
Microsoft

Je načase pořádně za to vzít a zastavit zločin jako agent se superschopnostmi v dynamickém uzavřeném prostoru hry Crackdown 3 plném chaosu a destrukcí. Prozkoumejte futuristické město ze všech stran, prohánějte se ulicemi v dynamicky proměnlivém vozidle a pomocí svých rozsáhlých schopností zastavte nelítostnou říši zločinců. Celý popis

1299
5 1
1 699 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 299 Kč
-23%
Skladem poslední 1 kus
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1330897

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti:

Je načase pořádně za to vzít a zastavit zločin jako agent se superschopnostmi v dynamickém uzavřeném prostoru hry Crackdown 3 plném chaosu a destrukcí. Prozkoumejte futuristické město ze všech stran, prohánějte se ulicemi v dynamicky proměnlivém vozidle a pomocí svých rozsáhlých schopností zastavte nelítostnou říši zločinců.

Zločin vrací úder

Vylákejte mstivé vládce zločinců z jejich pevností pomocí útoků na jejich pouliční pěšáky, napadání zločineckých aktivit a únosů významných vůdců gangů. Vylepšete schopnosti svého superagenta skákat přes mrakodrapy, vrhat kamiony na nepřátele a bojovat v první lize.

Nebezpečná hra s otevřeným světem

Hrajte až se čtyřmi přáteli ve službě Xbox Live, svrhněte násilnou zločineckou říši a použijte město jako zbraň proti svým nepřátelům. Nebo se sopojte až s 10 agenty online a postupně rozcupujte město na kusy ve 100% ničivé aréně pro více hráčů, kterou máte k dispozici po zakoupení hry Crackdown 3.

Prošpikované technologií

Ve hře Crackdown 3 si budete moci užít kooperativní bitvy a zbrusu nový režim ve více hráčích využívající technologii Microsoft Cloud, ve kterém můžete naplno předvést své destruktivní schopnosti. Hra je plně připravena na konzoli Xbox One X, podporuje rozlišení 4K a technologii HDR.

Podrobná specifikace:

Technické parametry
  • Platforma: XONE
  • Multiplayer: Ano
  • Typ hry: Akční
  • Druh lokalizace: Anglická
  • Typ licence: Krabicová
  • Věková kategorie: 18

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One
Hra na PC ne
Žánr hry akční
Typ distribuce krabicová
Virtuální realita ne
Doporučený věk od 18 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne