Microsoft Forza Motorsport 7 / Xbox One

96%
Hodnocení: 4,8
Microsoft

Microsoft Forza Motorsport 7 / Xbox One

96%
Hodnocení: 4,8
Microsoft

Ve hře „Forza Motorsport 7“ může každý zažít nebezpečí a krásu automobilových závodů až do krajnosti. Užijte si nádhernou grafiku při 60 FPS a nechte se vtáhnout do hry skutečným rozlišením 4K v HDR. Můžete nasbírat více než 700 automobilů z kolekce Forzavista včetně největší sbírky modelů Porsche, Ferrari a Lamborghini ze všech závodních her. Celý popis

1099
4.8 5
1 699 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 099 Kč
-35%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1083790

Popis

Popis produktu

Na co se těšit ?

O hře

 • Úchvatné detaily ve skutečném 4K – Hra je od začátku vytvořena jako UHD se 60 FPS. „Forza Motorsport 7“ je špičkový herní zážitek ve 4K.
 • Vtáhne vás do hry – Kamery se třesou, součástky klepou a rachotí. Vtáhne vás to do hry plné fascinujícího nebezpečí, které je podstatou automobilových závodů.
 • Dynamické počasí při závodech – Silný déšť, přibývající kaluže vody a omezená viditelnost dělají z této hry nejobtížnější zkoušku statečnosti a řidičských schopností.
 • Nedostižná kolekce automobilů – Sbírejte a řiďte více než 700 různých aut včetně největší sbírky modelů Porsche, Ferrari a Lamborghini ze všech závodních her.
 • Živé závodní tratě – Podmaňte si více než 30 závodních okruhů s více než 200 tratěmi. Žádné dva závody nejsou úplně stejné, protože se při každém návratu na dráhu změní podmínky závodu.
 • Zbrusu nová kampaň – Zažijte na vlastní kůži premiéru závodního šampionátu Forza Driver’s Cup, kde budete soupeřit s tisíci řidičů o trofeje a titul mistra Forza Driver’s Cup.
 • Skvělý sportovní zážitek – Nové ligy, rozšířený divácký režim, integrace služby Beam a špičkoví partneři jako je Porsche dělají ze hry „Forza Motorsport 7“ skvělý závodní sportovní zážitek jak pro hráče, tak i pro diváky.
 • Vlastní osobnost pilota – Nastavte si vlastní vzhled pomocí obrovské nabídky vybavení pro pilota, včetně stovek možností inspirovaných desítkami let historie automobilových závodů a populární kultury.
 • Zábava pro všechny – Ve hře „Forza Motorsport 7“ si všichni od nováčků až po závodní profesionály mohou zvolit dosud nejrozsáhlejší vlastní nastavení pomocí nových asistenčních funkcí a modifikací vytvořených tak, aby pomáhaly hráčům na všech úrovních zkušeností a umožňovaly velmi zkušeným veteránům bezprecedentní vyladění, aby si přizpůsobili hru přesně tak, jak budou chtít.
forza 7

Specifikace:

Doporučený věk
 • 3
Lokalizace:
 • Anglická
Trailer:

Forza 7 Motorsport

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One
Hra na PC ne
Žánr hry závodní
Typ distribuce krabicová
Virtuální realita ne
Doporučený věk od 3 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne