Verdemax Automatické zavlažovací hodiny 9470

Verdemax Automatické zavlažovací hodiny 9470

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pro zavlažování bez plýtvání vodou nabízí VERDEMAX řadu chytrých řídících jednotek. V případě potřeby dávají vašim trávníkům, rostlinám, stromům a květinám správné množství vody ve správný čas. Průtok vody je nastavitelný od 5 do 120 min. Ideální pro zahrádky, zahrady a květiny. Celý popis
799 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
599 Kč
-25%
Doprava zdarma
Partner: V-GARDEN

Skladem u partnera 5+ kusů

27.10.2021 - 29.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera V-GARDEN

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051105668

Popis

Verdemax nabízí široký systém chytrých zavlažovací hodiny a počítačů pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Pro zavlažování bez plýtvání vodou nabízí VERDEMAX řadu chytrých řídicích jednotek. V případě potřeby dávají vašim trávníkům, rostlinám, stromům a květinám správné množství
vody ve správný čas. Předností je užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Zavlažování nikdy nebylo tak snadné a rychlé.

Chytré zavlažovacá systémy VERDEMAX jsou vyrobeny z velmi odolného plastového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Chytré zavlažovacá systémy VERDEMAX jsou synonymem pro maximálně spolehlivé zavlažování.

Automatický zavlažovací hodiny VERDEMAX 9470

• Tento časovač umístěte mezi kohoutek 3“ a 3“ zahradní hadici
• Průtok vody je nastavitelný od 1 až do 120 minut
• Po uplynutí nastavené doby časovač automaticky zastaví přívod vody
• Ideální pro zavlažování zahrádky, zahrady a květin
• Hmotnost: 0,5 kg


Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.