Zavlažovací hodiny a automaty Gardena

Zavlažovací hodiny řídí zavlažování dle určeného času či nastavení. Hodiny se hodí zejména pro menší pozemky. Pro ty větší doporučujeme zavlažovací počítače, které jsou jednoduché na obsluhu a zvládnou několik programů zavlažování, například také dle čidla pro vlhkost půdy.

Zobrazit více

Zavlažovací hodiny

Zavlažovací hodiny se upevňují na zahradní vodovodní kohout. Jednoduše se programuje četnost a délka zavlažování. Například dvakrát denně na 5 minut. K měření spotřeby používají jednoduchý průtokoměr a následně zavlažování ukončí. Zavlažovací hodiny jsou ideální pro menší pozemky (okolo 500 m2).

 • zavlažování bez starostí i během dovolené
 • nízká pořizovací cena
 • úspora vody
 • možnost připojit na jakýkoliv kohoutek s vodou
 • snadné ovládání
 • malý počet funkcí
TIP!

Pěstěná zahrada se neobejde bez pravidelného zastřihování. Prohlédněte si sekačky na trávu a elektrické nůžky na plot.


Zavlažovací počítače

Zavlažovací počítače mají kabelové i nekabelové řídící jednotky. Počítač uloží několik různých programů pro dny nebo denní časy. Zavlažovací počítače jsou vhodné pro velké plochy, členité zahrady, a pokud máte rostliny s různou potřebou vláhy. Zahradu je pak nutné vybavit kompletním zavlažovacím systémem.

 • zavlažování bez starostí i během dovolené
 • ovládání přes Wi-Fi (dle modelu)
 • automatické pouštění vody do různých větví systému
 • s čidly vyhodnotí vlhkost půdy, déšť, vítr (dle modelu)
 • efektivní úspora vody
 • ovládání přes automatický rozvaděč vody (až 6 rozvodů)
 • zavlažuje různé oblasti různou intenzitou
 • vyšší pořizovací cena
 • náročnější na úvodní naprogramování

Užitečné doplňky a funkce zavlažovačů

 • Čidlo půdní vlhkosti a dešťový senzor – vyhodnocuje vlhkost a program spustí či přeruší.
 • Safe stop – systém se nespustí, pokud má zařízení nízkou kapacitu baterie (nevypnul by se).
 • Digitální displej – přesný přehled o průběhu zavlažování.
 • Obal na displej – chrání displej proti korozi a povětrnostním vlivům.
 • Wi-Fi – k ovládání počítače.
Info:

Během zimního období je nutné rostliny chránit před chladem. Prohlédněte si mulčovací kůru.


Nejprodávanější

 • Značka
  Gardena
  ×
Gardena zavlažovací počítač Flex 1890-29
52x

Gardena zavlažovací počítač Flex 1890-29

1 400 Kč
1 312 Kč

Další nabídka za 823 Kč

Počítač pro zavlažování s možností spuštění až 6 x denně, který je navíc připojitelný na vodovodní kohoutek a je snadno ovladatelný díky mechanickým tlačítkum. Pro Gardena zavlažovací počítač Flex 1890–29 je typická i technologie Safe stop a stálý provoz s úsporou vody.

Od prodejce MALL
-16%
Gardena Zavlažovací počítač MultiControl duo (1874-29)
1x

Gardena Zavlažovací počítač MultiControl duo (1874-29)

3 560 Kč
2 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Žloutnoucí trávník a suché květiny? Ani náhodou, stačí k vodovodnímu kohoutku zapojit zavlažovací počítač Gardena MultiControl duo (1874–29) a ten se již postará o řízené zavlažování vaší zahrady. Má dva výstupy a zvládá zavlažovat 2 různé části zahrady v různé nastavené časy. K počítači je možné připojit také čidlo půdní vlhkosti.

Od prodejce MALL
Gardena zavlažování se zásobníkem (1266-20)
10x

Gardena zavlažování se zásobníkem (1266-20)

3 550 Kč
3 466 Kč

Zavlažuje vaše rostliny v době vaší nepřítomnosti. Až pro 36 hrnkových rostlin. Zavlažování se aktivuje denně na 1 minutu pomocí transformátoru s integrovaným časovým spínačem.

Od prodejce MALL
-32%
Gardena Rozdělovač vody automatic (1197-29)
1x

Gardena Rozdělovač vody automatic (1197-29)

2 500 Kč
1 699 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pomůže s dopravou vody pro zavlažování na všechny vaše záhonky i trávník – praktický rozdělovač vody Gardena automatic (1197–29) obstará automatické zavlažení až 6 různých částí zahrady. Lze ho umístit na zeď domu nebo na zem. Jeho výstupy otevírá automaticky průtok vody a pro provoz je nutné použít zavlažovací počítač.

Od prodejce MALL
Gardena Smart řízení zavlažování, senzor - sada (19209-20)

Gardena Smart řízení zavlažování, senzor - sada (19209-20)

8 850 Kč
8 124 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zvadlé kytičky na zahradě, balkóně nebo terase? Tak na tenhle zahradnický horor zapomeňte, stačí si pořídit chytrou zavlažovací sadu Gardena Smart řízení zavlažování, senzor – sada (19209–20) a optimální i hospodárné zavlažování květin je zaručeno. Senzor přesně měří teplotu a vlhkost půdy, k zavlažování dochází až v momentě potřeby květin. Informace o stavu půdy zasílá skrze aplikaci na váš mobilní telefon, nastavit lze zavlažování 6 různých zahradních ploch.

Od prodejce MALL
-29%
Gardena Spojovací kabel, 15 m (1280-20)

Gardena Spojovací kabel, 15 m (1280-20)

1 310 Kč
918 Kč
Akce

Pomůže vám s připojením 24 V zavlažovacích ventilů k systému pro řízení zavlažování – spojovací kabel Gardena Spojovací kabel, 15 m (1280–20) vhodný pro používání se systémem pro řízení zavlažování 4040 modular Comfort, 2040, Classic 4030 a 6030. Kabel je dlouhý 15 m.

Od prodejce MALL
Gardena Zavlažovací ventil 24 V / 1" (1278-27)
3x

Gardena Zavlažovací ventil 24 V / 1" (1278-27)

1 319 Kč

Pro správné fungování systémů pro řízení zavlažování Gardena 4040 modular, 4030, 6030 a rozšiřovacího modulu řady Comfort budete potřebova zavlažovací ventil Gardena Zavlažovací ventil 24 V / 1" (1278–27), který pracuje s provozním tlakem od 0,5 do 12 bar a je vybaven samočistícím filtrem. Ventil disponuje 1palcovým vnitřním závitem pro napojení do soustavy.

Od prodejce MALL
Gardena Prodlužovací kabel (1868-20)

Gardena Prodlužovací kabel (1868-20)

449 Kč

Prodlužovací kabel (1868–20) od značky Gardena. Délka 10 m. Bezpečné a stabilní propojení mezi čidlem a připojeným řízením zavlažováním. Jednoduché zástrčné připojení. Osvědčená kvalita s téměř bezúdržbovým řešením. Hmotnost 0,16 kg.

Od prodejce MALL

Zavlažovací hodiny a automaty

Zavlažovací hodiny se řídí časovačem zavlažování, o zalévání se tak postarají namísto vás. V určený čas spínací hodiny zavlažování spustí, a zase ukončí. Pro velké a členité pozemky doporučujeme zavlažovací počítače, které lze podrobněji programovat a spolupracují i s čidly vlhkosti půdy.

Zavlažovací hodiny na samospád

Zavlažovací hodiny na samospád fungují při beztlakém přívodu vody. Jsou vybaveny vnitřním uzávěrem s motorem. Můžete je použít i v případě, že máte nádrž na kopci. Zpravidla není třeba pro provoz hodin baterie a vypínají se po uplynutí naprogramovaného času.

Spínací hodiny zavlažování

Spínací hodiny na zavlažování se instalují na přívodní ventil, kohoutek. Mají jednoduché ovládání. Stačí jen nastavit požadovanou hodinu zavlažování a dobu zavlažování. V určenou chvíli se automat spustí. Pomocí odpočtu průtoku se následně zastaví po uplynutí doby.

Gardena zavlažovací hodiny

Zavlažovací hodiny Gardena jsou vybaveny přehledným displejem. Díky nim je ovládání velmi jednoduché. Umožňují nastavení času zavlažování a zároveň délku kropení. Řídící jednotka se připojí na vodovodní kohoutek a ovládá se stiskem a otáčením.

Zavlažovací hodiny Kärcher

Zavlažovací hodiny Kärcher jsou vybaveny odnímatelným displejem pro pohodlné programování. Kromě nastavení zavlažování nabízí i možnost manuálního zavlažování. Hodiny se připojují na vodovodní kohoutek a voda prochází přes filtr.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavlažovací hodiny a automaty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavlažovací hodiny a automaty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavlažovací hodiny a automaty akce.