10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17220022

Jez konopí Balíček HEMP UP! proteinový shake FIT a IMUNO + dárek

Jez konopí Balíček HEMP UP! proteinový shake FIT a IMUNO + dárek

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
S chutí a vůní nejlepších karpatských borůvek – nemusíte slídit jako méďa nebo ježek v lese, máme pro vás skvělý shake! Rakytník je vitaminová bomba, škoda ho nevyužít! Ideální přísun proteinů a esenciálních látek (vitaminů aminokyselin, minerálů). Vše 100% BIO – Dárek 8 lahodných tyčinek! Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
940 Kč
Zboží od: Jez konopí
940 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

S chutí a vůní nejlepších karpatských borůvek – nemusíte slídit jako méďa nebo ježek v lese, máme pro vás skvělý shake! Rakytník je vitaminová bomba, škoda ho nevyužít! Ideální přísun proteinů a esenciálních látek (vitaminů aminokyselin, minerálů). Vše 100% BIO – Dárek 8 lahodných tyčinek!

Konopný proteinový shake pochází ze semínek jedné z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na světě. Je přirozeně bohatý na kompletní obsah proteinů (včetně všech 9 důležitých esenciálních aminokyselin), omega-3, vitamíny a minerály. Neobsahuje alergeny a fytoestrogeny. Borůvky mají nejvyšší antioxidační potenciál ze všech druhů ovoce, obsahují karotenoidy, flavonoidy a další důležité živiny (vláknina, vitamíny E, A, C) a minerály (Se, Zn, P). Vyvážená kombinace bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů vytváří produkt, který je ideální volbou pro vegany, vegetariány a aktivní sportovce.

Konopný proteinový shake pochází ze semínek jedné z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na světě. Je přirozeně bohatý na kompletní obsah proteinů (včetně všech 9 důležitých esenciálních aminokyselin), omega-3, vitamíny a minerály. Neobsahuje alergeny a fytoestrogeny. Rakytník řešetlákový přináší silný remineralizační účinek a je velmi bohatý na vitamín C, obsahuje ho 2krát více než šípky a 10krát více než citrusové plody. Prášky z kurkumy, baobabu a camu camu přinášejí vysoký obsah přírodních antioxidantů (Vit.C, Ca, Mg, Fe, Cu) potřebných k posílení imunitního systému.

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.