10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6399751

Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem

Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Beurer PO 60 je pulzní oxymetr sloužící k neinvazivnímu měření saturace krve kyslíkem v prstu a srdeční tepové frekvence. Sledování měření pomocí aplikace Beurer HealthManager. 100 paměťových míst. Dobře čitelný, barevný displej. Malý a lehký pro použití doma i na cestách. Celý popis
Ušetříte 89 Kč 1 654 Kč
1 565 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Ušetříte 89 Kč 1 654 Kč
1 565 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
Jiní prodejci
S novou kartou za

21.5.2024 na výdejním místě
21.5.2024 na vaší adrese

Popis

Beurer PO 60

Beurer PO 60 je pulzní oxymetr, který slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Jeho kompaktní rozměry umožňují použití jak doma, tak i na cestách. PO 60 má dobře čitelný, barevný displej s nastavitelným jasem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Využití

Pulzní oxymetr Beurer PO 60 měří saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Je proto důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Ocení ho tak zejména osoby s onemocněním srdce, astmatici, ale také sportovci, kteří se pohybují ve velkých výškách jako např. horolezci, lyžaři nebo sportovní letci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Metoda měření

K měření Beurer PO 60 používá dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje. Zjištění hodnot je tak velmi jednoduché a bezbolestné. Pomocí Bluetooth ho můžete propojit se svým mobilním telefonem či tabletem a za pomoci aplikace Beurer HealthManager sledovat naměřené hodnoty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Beurer PO 60 je pulzní oxymetr sloužící k neinvazivnímu měření saturace krve kyslíkem v prstu a srdeční tepové frekvence. Jednoduché a bezbolestné měření. Sledování měření pomocí aplikace Beurer HealthManager. 100 paměťových míst. Dobře čitelný, barevný displej. Malý a lehký pro použití doma i na cestách. Rozměry 52 × 30 × 33 mm.