Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6376932

Withings Sleep Analyzer

Withings Sleep Analyzer

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Senzor pro pokročilé sledování vašeho spánku – spánkové cykly (hluboký, lehký a REM spánek), srdeční frekvence a chrápání. Program koučování, který pomáhá snižovat únavu a zlepšovat zdraví. Domácí automatizace, Integrace IFTTT – ovládání světel teploty pouhým vstáváním z postele. Celý popis
6 229 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
6 229 Kč
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
9.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Withings Sleep Analyzer

Poznejte své noci, ovládněte své dny. Withings Sleep Analyzer vám nabízí snadnou analýzu spánkových cyklů – hluboké, lehké a REM, sledování srdeční frekvence i detekci chrápání. K tomu velmi snadné jednorázové nastavení a automatickou synchronizaci s aplikací Health Mate prostřednictvím Wi-Fi.

Withings Heath Mate

Probouzejte se s pohledem na skóre spánku v aplikaci Withings Heath Mate. Zde se dozvíte více informací o parametrech, které ovlivňují kvalitu vašeho spánku, včetně délky, hloubky, přerušení a spánkového plánu.

Klíčové vlastnosti

Senzor pro pokročilé sledování vašeho spánku – spánkové cykly (hluboký, lehký a REM spánek), srdeční frekvence a chrápání. Program koučování, který pomáhá snižovat únavu a zlepšovat zdraví. Domácí automatizace, Integrace IFTTT - ovládání světel teploty pouhým vstáváním z postele.

  • Posouzení kvality spánku
  • Detekce chrápání
  • Sledování srdeční frekvence