10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21373388

Little Giant Vícepolohový žebřík Select Step

Little Giant Vícepolohový žebřík Select Step

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vícepolohový výsuvný žebřík s upravitelnou výškou a konfigurací štafle, 90° pozice i jako žebřík na schody. Včetně organizéru na nářadí AirDeck Celý popis
11 795 Kč
Zboží od: LAGIS s.r.o.
11 795 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

24.5.2024 - 28.5.2024 na vaší adrese

Popis

Select Step

Při lezení a práci na žebříku se musíte cítit pohodlně a bezpečně, a právě tam přichází na řadu Select Step od Little Giant. Budete milovat všestrannost a sílu, na které se s Select Step můžete spolehnout.

Vícepolohový žebřík

Se schopností měnit polohy a upravovat jeho výšku lze Select Step nastavit v konfiguracích štafle, 90° pozice i na schody. Jeho výška lze pomocí vysunutí základny zvěšit až na téměř dvojnásobek přepravní velikosti s dosahem přes 376cm!

Pohodlná plošina

Únava nohou je frustrující, ale s pohodlnou plošinou na žebříku Select Step budete moci pohodlně pracovat po dlouhou dobu, aniž by vás bolely nohy.

Kolečka Tip & Glide

Kdo chce po dlouhém dni v práci zvedat žebřík? Select Step je vybaven koly Tip & Glide ™, díky nimž se tento již lehký žebřík ještě snadněji přepravuje.

Organizér AirDeck

Svůj žebřík použijete k rychlému dokončení práce a organizér AirDeck® vám to ještě usnadní. Připojte Little Giant AirDeck k žebříku Select Step, abyste mohli mít v horní části žebříku pohodlnou pracovní stanici. Slouží také jako bezpečnostní zábradlí, které minimalizuje pocity závratí při práci ve výšce. Příslušenství AirDeck je součástí balení.


(938) Select Step | Demo | Little Giant Ladder Systems – YouTube